EMCO Malware Destroyer indir

EMCO Malware Destroyer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EMCO Malware Destroyer ile bilgisayarınızda virüs temizliği yapabilirsiniz.

EMCO Malware Destroyer bilgisayarınıza sızmış olan fena amaçlı yazılımları arındırmak için kullanabileceğiniz bedava bir virüs temizleme programıdır.

Programın en büyük özelliği epeyce seri tarama yapabilmesidir. Bu nitelik baştan sona saniyeler içinde sisteminizdeki virüsleri tespit ederek silebilirsiniz ve verimliliğinizden kayıp vermezsiniz.

Programı daha da öne çıkaran bir nokta 10.000’in üzerindeki tehdidi kapsayan geniş bir virüs veritabanına sahip olmasıdır. Birçok yaygın tehdidin yanına az bilinen tehditlere karşısında da koruma sunabilen program sık güncelleştirme sistemi tamamen aralıksız güncel kalmakta ve sizi en yeni tehlikelere aleyhinde korumaktadır. Böylece kötü amaçlı yazılım silme konusunda bezginlik yaşamazsınız.

Program diğer antivirüs yazılımları gibi reel zamanlı koruma sunmasa da yürütülen işlemleri tarama özelliği tamamen arkaplanda çalışan ve faal olan uygulamaları tarar ve virüs tehditlerini size bildirir.

genellikle bakıldığında program virüslerle, trojanlarla, solucanlarla, adwarelere ve fena amaçlı yazılımlarla başa çıkabilen kullanışlı bir güvenlik programıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi