Emsisoft Anti-Malware indir

Emsisoft Anti-Malware indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Trojan, spyware ve keylogger gibi zararlı yazılımları temizleyerek, bilgisayarınızı tehlikesiz bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Emsisoft Anti-Malware sizi zararlı yazılımlardan etkili şekilde koruyabilecek bir programdır. Veritabanının aralıksız güncellenmesi yeni zararlı yazılımları en kısa sürede tanıyabileceği anlamına gelmektedir. Antivirüs yazılımları gibi arkadaki planda çalışan bütün uygulamaları tarayan ve zararlı yazılımları saptayan Emsisoft Anti-Malware doğruca zararlı yazılımlar aktif olmadan engelleyebilirsiniz.

Emsisoft Anti-Malware bilgisayarınıza hasar veren yazılımları saptama eder ve derhal karantinaya alır. daha sonra karantinadaki yazılımı istediğiniz gibi silebilirsiniz. Doğru biçimde koymak için bir internet bağlantısı gereklidir.

Emsisoft Anti-Malware Özellikleri:

Trojan, solucan, keylogger, dialer ve spyware gibi zararlı yazılımları bilgisayarınızdan siler. Çift hakiki zamanlı koruma, imza taraması ve malware-IDS (HIPS) ile koruma sağlar. Emsisoft Anti-Malware sisteminizi korumak için sürekli olarak çalışır. İnternete yeni bulaşan zararlı yazılımları kendini güncelleme özelliği tamamen tanıyarak sisteminize bulaşmasını önler. Program ile hassas taramalar yapıp bulduğunuz hertürlü zararlı yazılımı karantinaya alıp sisteminizde dolaşmasını engelleyebilirsiniz. Emsisoft Anti-Malware ile bilgisayarınız oluşan zararlı ve yersiz yazılımlara karşı güvenli bir temizlik yapabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi