Emsisoft Emergency Kit indir

Emsisoft Emergency Kit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Emsisoft Emergency Kit tek bir paket içerisinde kötü amaçlı yazılım saptama ve temizleme araçlarının tamamını kullanıcılara sunan başarılı bir antivirüs yazılımıdır.

Emsisoft Emergency Kit her lahza yanınızda taşıyabileceğiniz ve tamamen bedava bir emniyet paketidir. Bilgisayarınızda bir sorun olduğunda veya bir arkadaşınız bilgisayarına bulaşan kötü amaçlı yazılımlarla ilgili sizden destek istediğinde Emsisoft Emergency Kit’i yanınıza alarak hemen yardımına koşabilirsiniz.

Program içerisinde üç ayrı başlık altında kullanabileceğiniz değişik uygulamalar yer almaktadır. Bunlar; bilgisayarınızı inceleyip arındırmak için bir tarayıcı, kötü amaçlı yazılımlar ve dosyaları silmek için bir analiz arabulucu, kayıt defteri anahtarlarını düzeltmenin yanı sıra diğer programlar göre kullanıldığı için kaldırılamayan dosyaları silebilmeniz için bir yazılım.

Emsisoft Emergency Kit içerisinde bulunan tarayıcı, a-squared antivirüs motorunu kullanarak virüsleri ve fena amaçlı yazılımları tarayan kolay kullanımlı, güvenilir ve kompakt bir araçtır. Standart grafik arayüzü dışında, operasyon yapabileceğiniz bir komut satırınada sahiptir.

Keza program içerisinde kullanıcılar tarafından kullanılabilecek HiJackFree‘de bulunmaktadır. Bu zinde analiz aracı tamamen kullanıcılar etkin işlemlerini, başlangıç program ve uygulamaları, Active X sürücülerini, Internet Explorer eklentilerini ve port aktivitelerini görüntüleyebilirler.

Emsisoft Emergency Kit içerisinde bulunan BlitzBlank tamamen bilgisayarınızda bulunan ve diğer uygulamalar göre kullanıldığı için silemediğiniz dosya, klasör, sürücü, tescil anahtarı ve benzerlerini tek seferde, zahmetsizce silebilirsiniz.

neticede Emsisoft Emergency Kit içerisinde bulundurduğu araçlar doğruca bilgisayarınız güvenliğini karşılayan ve virüslü bilgisayarları temizleyebileceğiniz başarılı ve güvenilir bir yazılımdır..

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi