eScan Antivirus indir

eScan Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virüs, trojan, casus yazılım, rootkit ve çevrimiçi kimlik hırsızlığı gibi aklınıza gelebilecek her nesil zararlı yazılıma karşı hakiki zamanlı koruma sağlayan eScan Antivirus, Türkçe desteğiyle sizi bekliyor.

Her bilgisayar kullanıcısının ihtiyacı olan reel zamanlı korumayı çok tabakalı tarama özellikleriyle sağlayan eScan Antivirus ile bilgisayarınız virüs, trojan, spyware, adware, phishing gibi tehditlerden uzak kalacak. Her seviye kullanıcı için tasarlanan grafik arayüzü ve Türkçe desteğiyle kolay başvuru karşılayan program bilgisayarınızın yeni bekçisi olabilir.

Öne Meydana Çıkan Özellikleri:

eScan kolay başvuru karşılayan arayüzüyle keza başlangıç keza de ileri seviye bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor. Tek tıklamayla kolayca istediğiniz alana ulaşmanız hız kazandırıyor. Program belirsiz gördüğü her yazılımı peşine düşüp takip eder, tarar ve gerektiğinde kullanıcıyı uyarır. İnternet ağından bulaşabilecek güvenli olmayan yazılımlara karşısında ayrıca giden hem gelen veriyi denetçi emniyet duvarı yazılımı, internetteki güvenliğinizin en kayda değer koruyucusu olacak. eScan Antivirus asgari bellek kullanımıyla sistemi yormadan seri tarama yapar. Bu Nedenle sistem performansında bir düşüş meydana gelmez. MicroWorld Winsock Layer (MWL) teknolojisiyle reel zamanlı koruma sağlayan eScan doğruca sisteminizdeki dosyalar ve uygulamalar dışarıya e-postalar, e-posta ekleri hatta girdiğiniz bütün web siteleri taranır ve bilgisayarınız tehditlerden uzak tutulur. Bu sayede üzüntü duymadan bütün işlemler güven içinde uygulanabilir. Çok katmanlı koruma özelliği sayesinde virüs, trojan, spyware, adware, worm, phishing gibi aklınıza gelebilecek her türlü korkutma önlenir.  Oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve kesintisiz oyun tecrübesi sunan gelişmiş “Oyun Modu” özelliği içerir. Anti-spam: NILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve kelime grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak gözden düşmüş e-postaları etkili olarak bloke eder. Kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına yardımcı olur. aynı zamanda dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini önleyen bir “Klasör Koruma” özelliği içerir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi