eScan Internet Security Suite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

eScan Internet Security Suite ile data güvenliğini sağlayarak internet tehditlerinden reel zamanlı olarak korunabilirsiniz.

Bilgisayarınızda ayrıntılı bir emniyet paketi olduğunda öyle fazla tehlikeden benzer anda korunursunuz. eScan Internet Security Suite virüs önleme, spam önleme, emniyet duvarı ve reel zamanlı internet kalkanıyla bütün detaylı data güvenliği sağlıyor.

Reel Zamanlı Virüs ve İçerik Taraması
Kötü amaçlı yazılım, zararlı içerik ve küfürbaz konuşmalara karşı dosya tarama, ağ trafiği, e-mailler ve web siteleri için MWL ve DIRC gibi gelişmiş Sezgisel Algoritmalar ve kuvvetli teknolojiler kullanır.

Sezgisel Tarama
Henüz tanımlanmamış tehditler ve hacker’lar kadar durmadan yayılan bilinmeyen fena amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş sezgisel algoritmalar içerir.

Sanal Klavye
Kullanıcılarına zararlı içerikleri bloke eden kullanıcı tabanlı sistem içi Ebeveyn Teftiş özelliği sağlar. eScan‘in Web koruma özelliği bilgisayarları tuş kaydedicilerden koruyan ve çevrimiçi işlemlerin yerine getirilmesi için güvenli bir etraf temin eden sanal klavye içerir.    

Dosya Koruması  
Kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına tezgâhtar olur. aynı zamanda dosya ve klasörlerin fena amaçlı yazılımlar kadar değiştirilmesini önleyen bir Klasör Koruma özelliği içerir.

Oyun Modu  
Oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve sizlere sürekli oyun tecrübesi sunan gelişmiş Oyun Modu özelliği içerir.

Anti-spam
NILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve kelime grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak beğenilmeyen e-postaları etkili olarak bloke eder.     

Yelken Direği Nokta Güvenliği
USB ve Fireware tabanlı portatif depolama cihazları aracılığıyla virüs bulaşmasını ve data hırsızlığını engeller. Kullanıcıların ağ veya egemen çalışan bilgisayarlar üzerindeki uygulamaları bloke etmelerine veya izin vermelerine yardımcı olan Başvuru Denetleme özelliği içerir.      

Güvenlik Duvarı
Kullanıcıların ihtiyaçlarına tarafından kişiselleştirebileceği bir dizi ön tanımlı erişim kontrol kurallarını içerir. Gelişmiş güvenlik duvarı Windows 7 işletim sistemi ile hatasız bir şekilde entegre olur ve gelen ve giden ağ trafiğini görüntüleyen Ağ Trafik Monitörünü içerir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi