ESET Dorkbot Cleaner indir

ESET Dorkbot Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ESET Dorkbot Cleaner, virüs dendiğinde akla ilk gelen firmalardan bir adam başına olan ESET’in Dorkbot isimli botneti temizlemek için çıkardığı özel ve minik bir yazılım.

ESET Dorkbot Cleaner, 1 milyondan pozitif bilgisayara yayılmayı başarna Dorkbot adlı botneti temizlemek için Eset tarafından geliştirilen kolay ve ücretsiz bir antivirüs programı. sosyal ağ ağları ile birlikte çıkarılabilir belleklerden bilgisarlarımıza girebilen Dorkbot, önce Facebook ve Twitter ile parola çalmaya sonrasında ise sisteminizin içine temelli yerleşerek diğer zararlı yazılımlar da yüklemeye başlıyor.

Büyük operasyonlar sonucunda ortaya meydana çıkan Dorkbot, System 32 dosyası olarak bilgisayarınızda yer alıyor. Eğer bilgisayarınızda mutlaka temizlemeniz yani silmeniz gerekiyor lakin bunu manual olarak yerine getirmek yerine Eset’in Dorkbot programını indirerek keza daha kolay keza de ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra çalıştırmanız yeterli. Bir kaç saniye içerisinde tespit yapabilen yazılım daha aşağı tarafta size bilgisayarınızda Dorkbot virüsünün olup olmadığı söylüyor.

Çok özenli bir bilgisayar kullanıcı değilseniz ve bilgisayarınızda Dorkbot virüsü olup olmadığıan belli değilseniz bu küçük yazılımı hemencecik indirip denetim etmenizde fayda var.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi