ESET EternalBlue Vulnerability Checker indir

ESET EternalBlue Vulnerability Checker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ESET EternalBlue Vulnerability Checker, WannaCry (WannaCryptor) ve onun kadar tehlikeli EternalBlue güvenlik açığına karşı sistemi tarar.

ESET EternalBlue Vulnerability Checker, fidye yazılımı (ransomware) WannaCry (WannaCryptor) ve onun kadar güvenli olmayan bir korkutma olan EternalBlue emniyet açığına aleyhinde Windows PC’nizi tarayarak data veriyor. Anında sisteminizin korumasız olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. 

Son dönemin en etkili fidye yazılımlarından WannaCry ile birlikte kendini gösteren, meşhur emniyet şirketi ESET’in tespit ettiği EternalBlue güvenlik açığına karşı sisteminizi tarayan ufak bir vasıta ESET EternalBlue Vulnerability Checker. Windows işletim sistemli bilgisayarınıza bedava indireceğiniz bu araçla sadece emniyet açığından etkilenip etkilenmediğinizi anlayabiliyorsunuz.

Sisteminiz açıktan etkilenmişse aracı çalıştırdığınız süre “Your computer is vulnerable” mesajıyla karşılaşıyorsunuz. Bu noktada herhangi bir tuşa bastığınızda Microsoft Windows güncelleme sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Bu sayfada Microsoft Update Kataloğu linkine tıklayarak karşınıza çıkan pencerede tüm güncellemeleri indir butonuna tıklayarak alıyorsunuz. Emniyet güncellemesini aldıktan daha sonra bilgisayarınızı baştan başlatmanız tatmin edici oluyor. Aracı yeniden çalıştırdığınızda “Your computer is safe, Microsoft security update is already installed” mesajını görürseniz güvendesinizdir.

WannaCry Nedir, Nasıl Çalışır ve Nasıl Silinir?

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi