ESET NOD32 Antivirus indir

ESET NOD32 Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ESET NOD32 Antivirus ile sisteminizi virüs saldırılarına aleyhinde teminat altına alabilirsiniz

ESET NOD32 Antivirus kullanıcılara virüs temizleme ve bilgisayarlarını fena amaçlı yazılım saldırılarına aleyhinde koruma konularında yardımcı olan başarılı bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarınızı keza internet üzerinden gelecek saldırılara, keza de çevrimdışı saldırılara aleyhinde gözetmek nedeniyle geliştirilmiş bir antivirüs yazılımı olan ESET NOD32 Antivirus sahip olduğu gerçek zamanlı koruma sistemi doğru sisteminizi sürekli izler ve kötü amaçlı yazılımların ve virüslerin sisteminizi etkilemesini beklemeden onları etkisiz ışık halkası getirir. ESET NOD32 Antivirus bu işi yerine getirmek için bambaşka bileşenlerinden yararlanıyor. ESET NOD32 Antivirus’ün “Exploit Engelleyici” bileşeni Java gibi uygulamaların farklı kaynaklar tarafından ele geçirilerek güvenlik tehditleri oluşturmasını engeller. “Gelişmiş Hafıza Tarayıcı” bileşeni ise kendini fakrlı yöntemlerle gizleyerek görünmez olmaya çalışan fena amaçlı yazılımları tespit edebilmektedir. ESET NOD32 Antivirus’ün sunduğu reel zamanlı emniyet kalkanı internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak tarar ve içerisinde zararlı kod varsa siz onları çalıştırmadan etkisiz ışık halkası getirir. ESET NOD32 Antivirus ile truva atlarını, rootkitleri, spyware ve solucan gibi kötü amaçlı yazılımları temizleyebilirsiniz. 

ESET NOD32 Antivirus hafif ve acele ile yapmak için tasarlanmış bir güvenlik programı. Düşük kaynak kullanımına sahip olan yazılım bilgisayarınızda arkaplanda sessizce çalışabiliyor ve sisteminizde benzer anda ayrı uygulamalar çalışırken performans düşüşüne sebep olmuyor.

ESET NOD32 Antivirus koruma sistemi sizi en yeni virüslere karşı koruyabilmek için bulut tabanlı bir sistem kullanıyor. Bulut tabanlı tarama bir uçtan bir uca daha süratli ve daha muhakkak bir kötü amaçlı yazılım koruması sağlanmakta. Bunun yanına ESET NOD32 Antivirus bireysel bilgilerinizin çalınmasını durdurmak için kimlik avı korumasına da sahip.

Otomatik güncelleme özelliğine sahip olan ESET NOD32 Antivirus, küçük güncelleme paketleri sayesinde arkaplanda güncelleme yaparken internet bağlantınızı darboğaza sokmamakta.

ESET NOD32 Antivirus içerisinde güvenlik tehditlerini ortadan kaldıran bileşenlerin yanına epeyce elverişli ek araçlar da yer alıyor. ESET SysRecue arabulucu ile sisteminiz için bir kurtarma medyası oluşturabilirsiniz. Eğer bir dosyanın tehlikesiz olup olmadığından emin değilseniz ESET NOD32 Antivirus kullanarak onu çözümleme için ESET virüs analiz laboratuarlarına gönderebiliyorsunuz. ESET Social Media Scanner özelliği ise sosyal medya hesaplarınızı korumanıza asistan olmakta.

Eğer bilgisayarınız için ayrıntılı bir güvenlik çözümü arıyorsanız ESET NOD32 Antivirus’ü tavsiye etmekteyiz.

 

ARTILAR

Kullanışlı ilave araçlar

Gerçek zamanlı koruma

Sistem performansını düşürmeden alıştırma.

Türkçe dil desteği sunuyor.

Zararlı yazılımlara karşı fazla katmanlı koruma

Otomatik güncelleme

EKSİLER

İLGİLİ SORULAR

ESET NOD32 Antivirus Nasıl İndirilir? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi