ESET Smart Security indir

ESET Smart Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ESET Smart Security 8 gelişmiş emniyet fonksiyonları ve sistemi yavaşlatmayan yapısıyla ideal bir güvenlik yazılımı olarak öne çıkıyor.

Bugün internet kullanıcılarının en büyük endişelerinden bir her birine de hiç hiç kuşkusuz emniyet. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğimiz işlemlerin sayısı ve niteliği arttıkça güvenilir bir yazılım kullanmanın gerekliliği de doğru orantılı olarak artıyor.

ESET Smart Security internet güvenliği konusunda kullanıcılara kapsamlı özellikler sunan ender yazılımlardan bir adam başına. Her ne değin piyasada çok sayıda antivirüs ve virüs arıtma programı yer alsa da bunların çok azı ESET Smart Security seviyesinde güvenlik sağlıyor. Bu enerjik ve detaylı internet güvenliği yazılımı baştan sona keza virüslere aleyhinde korunacak ayrıca de gelebilecek herhangi bir atak karşı güvende olacaksınız.

ESET Smart Security’nin sinyâl özellikleri aralarında ebeveyn koruması, hırsızlık önleyici, kimlik avı koruması, sosyal medya tarayıcı, zararlı yazılım tarama fonksiyonu ve firewall gibi gelişmiş fonksiyonlar yer alıyor.

Gelişmiş hafıza tarama özelliği doğru bu güvenilir antivirüs yazılımı, sisteminize sızmak isteyen zararlı yazılımları otomatik olarak engeller. Bu sayede zararlı yazılımlar daha sisteminize girmeden etkisiz ülkü getirilir ve dolayısıyla güvenliğiniz de riske atılmamış olur. Güvenlik açığı koruması gibi bu tarz yazılımlarda o kadar görmeye alışılmış olmadığımız türden bir özelliği de beraberinde getiren ESET Smart Security, ağınızda meydana gelebilecek herhangi bir güvenlik açığını tespit ederek kimsesiz kapatır.

Programın bir öteki öne meydana çıkan özelliği ise bilgisayarınızın kaybolması durumunda konum bilgilerini başka bir cihaz üstünde gösterebiliyor olması. Dizüstü bilgisayarınızla sık sık seyahat ediyorsanız onu kaybetme riskiyle defalarca karşı karşıyasınızdır demektir. Tatsız bir durumla karşılaştığınız süre ESET Smart Security’yi kullanarak başka bir cihaz aracılığıyla bilgisayarınızın yerini haritada görüntüleyebilirsiniz. Üstelik siz bunu yaparken bilgisayarınızı çalanların veya onu bulanların asla haberi olmuyor.

Rootkit, solucan, spyware gibi tehditlere karşı aşılamaz bir güvenlik duvarı oluşturan ESET Smart Security kurulu olduğu bilgisayarın sistem kaynaklarını herhangi bir yavaşlamaya neden olmayacak derece kullanır. Yani program arkaplanda çalışırken bilgisayarınızı adi bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

genel olarak ESET Smart Security güvenilir bir yazılım arayan ve bilgisayarını her türlü dijital tehditten korumak isteyen kullanıcılar kadar mutlaka kullanılması gereken seçenekler arasında yer alıyor.

 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi