eShield Free Antivirus indir

eShield Free Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bedava olarak sahip olabileceğiniz bu program ilgi bilgisayarınız ıve kişisel bilgilerinizi güvene alabilirsiniz.

eShield Free Antivirus bilgisayarlarınızda bedava olarak kullanabileceğiniz ve esas seviyede emniyet sağlayan bir antivirüs yazılımıdır.

İnternet her ne dek bilgiye ulaşma süremizi kısaltsa da temiz kalpli olmayan bazı yazılımları da barındırmakta. Bu yazılımlar bilgisayarımıza haberimiz olmadan sızarak güvenliğimizi tehlikeye atıyor. Siz de bu gibi sakıncalı durumlara aleyhinde kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız eShield Free Antivirüs’e göz atmanız uygun olacaktır.

Program basit anlaşılması mümkün bir arayüze sahip olarak geliyor. Sorunsuz bir kurulum aşamasından daha sonra programı başlattığınızda karşınıza esas özelliklere sahip bir pencere gelecek. Bu pencereyi kullanarak tarama işlemlerini gerçekleştirebilir, zararlı yazılımları saptama edebilir ve ayarları kişisel tercihlerinize tarafından düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik güncelleme seçeneğini etkin kılarak programın kendi kendini güncellemesini de sağlayabilirsiniz.

eShield Free Antivirus bilgisayarını zararlı yazılımlara, virüslere ve malware’lere karşı korumak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir program.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi