Eusing Maze Lock indir

Eusing Maze Lock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eusing Maze Lock, bilgisayaınızı başlattığınızda veya bilgisayarınızdan uzak iken ekranınızı kilitleyerek ona başkalarının ulaşmasını engelleyen bir kilitleme programıdır.

Ekranınızı kilitlemek, bilgisayarınızın başında değilken diğer insanların ona ulaşmasını engeller. Bilgisayarınızı kilitlemenize tezgâhtar olacak birkaç tatbik mevcuttur. Eusing Maze Lock, bunlardan biridir.

Eusing Maze Lock, bilgisayarınıza yardım etmek için en yeni teknolojiyi kullanır. Bu teknoloji şablon tabanlıdır. Bunun için, dokuz noktayı birleştirerek kendi kilit şablonunuzu oluşturmanız gerekmektedir (Öncesinde, oluşturulmuş varsayılan bir kilit şablonu mevcuttur.). Bilgisayarınızın kilidini açmayı denediğinizde, benzer kilit şablonunu çizmeniz gerekecektir. Gördüğünüz üzere program, kullanıcının özelleştirdiği labirent ile bilgisayarını kilitlemesine ve açmasına olanak sağlamaktadır.

Eusing Maze Lock, hem başlangıç kullanıcılarının keza de deneyimli kullanıcıların kolaylıkla armoni sağlayabileceği konfigürasyon seçenekleri sunmaktadır. Kilit ekranı arkadaki plan görselini değiştirebildiğiniz programı kullanırken şablonu 4 x 4 ve 5 x 5 şeklinde ayarlayabilirsiniz. Eusing Maze Lock, Windows başlatıldığında ve bilgisayar dingin olduğunda otomatik kilitleme ile bilgisayarınızı kilitleyebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi