EverNote indir

EverNote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Evernote ile notlarınızı tek bir ortama kaydederek, keza bilgisayarınızdan keza de taşınabilir cihazlarınızdan ulaşabileceksiniz.

Evernote anekdot alma programı ile bilgisayar üzerine kuracağınız bu yazılım doğruca sizin için manâlı olan notları alabilir, bu notları geliştirebilir, link ekleyebilir, etiket ekleyebilir veya kategorilere ayırabilirsiniz. İsterseniz sadece lokal olarak çalışabileceğiniz gibi yarattığınız Evernote hesabına ve notlarınıza internet sitesi üzerinden de ulaşabilir ve çok basit bir şekilde işlemlerinizi senkronize edebilirsiniz. 

Notlarınızı HTML, XML gibi formatlarda saklayarak gerekli olduğunda bunları paylaşabilir ve egzersiz şartlarınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Notları e-posta yolu ile gönderebileceğiniz gibi yazıcıdan da çıkartabilir ve yanınızda götürebilirsiniz.

Web sayfalarından alıntılar alabileceğiniz gibi, e-posta adreslerini, telefon mesajlarını, e-posta içeriklerini, şifrelerinizi, adresleri, dokümanları saklayabileceğiniz Evernote ile bundan böyle hiçbirşeyi unutmayacaksınız. 

Ajanda işlevi de görebilen Evernote ile tabletiniz varsa el yazınız ile de ufak notlar alabilir ve bunları sonra uygulamak üzere kaydedebilirsiniz. Keza iPhone, Blackberry ve Windows Mobile işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarında da kullanabileceğiniz bir yazılım olan EverNote ile notlarınızı cep telefonunuzdan da yönetebilir ve internet üzerinden senkronize bir şekilde notlarınızı her bağlantıda görüntüleyebilirsiniz. Programın tüm mobil versiyonlarına sitemizin mobil kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kayda Değer! Program ücretsizdir ancak aylık 40 MB’lık bir veritabanı kullanmaya olanak tanımaktadır. Bu sınır aşıldığında küçük bir ödenti karşılığı Premium versiyona geçebilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi