Expat Shield indir

Expat Shield indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İngiltere dışından erişilemeyen sitelere girmek için yararlanabileceğiniz Expat Shield, internette yasaksız, güvenle dolaşmanızı sağlıyor.

İnternetteki yasakları kaldırarak her siteye zahmetsizce erişmek isteyen kullanıcılar Expat Shield’dan destek alabilir. Hotspot Shield’ın üreticisi AnchorFree göre hazırlanan Expat Shield kullanıcılara İngiltere IP adresleri üzerinden erişim imkanı tanıyor. Kısacası yalnızca İngiltere’den ulaşılabilen BBC gibi İngiliz TV yayınları dünyanın herhangi bir yerinden izlenebiliyor.

Expat Shield kullanarak dijital kimliğinizi de koruyabilirsiniz. Sitelerde iz bırakmadan, herhangi biri olarak gezmenizi sağlayan yazılım güvenliğinizi sağlıyor. Alışveriş işlemleri gibi bireysel bilgilerin çalınma ihtimali yüksek olan sitelerde fazla gezenler için yazılım, ekstra kalkan görevi görüyor. Dijital kimliğinizin korunmasının yanısıra, internet alışkanlıklarınızın peşine düşüp takip edilme ihtimali de önleniyor.  Hem karşılıklı kullanıma açık Wi-Fi noktalarında sizi koruyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi