Extension Defender for Chrome indir

Extension Defender for Chrome indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Extension Defender for Chrome ile Google Chrome üzerindeki gözden düşmüş eklentilerden kurtulabilirsiniz

Extension Defender for Chrome, Google Chrome internet tarayıcısını kullanan kullanıcılar için istenmeyen Chrome eklentisi kaldırma konusunda pratik bir çözüm sunan ücretsiz bir eklenti kaldırma aracıdır.

Dünyanın en fazla kullanılan internet tarayıcısı olma ünvanına sahip olan Google Chrome bu özelliğinden ötürü fena amaçlı yazılımların bir numaralı hedefi olmaktadır. KUllanıcı bilgilerini ve şifrelerini çalma, internet gezintisini beğenilmeyen sayfalara yönlendirme gibi önemli sıkıntılar oluşturan bu eklentiler standart yollarla kaldırılamamakta, bu nedenle sadece harici bir eklenti kaldırma aracı kullanılarak kaldırılabilmektedir.

Bu herif bir tarayıcı eklentisi kaldırma yazılımı olan Extension Defender for Chrome sahiden bir Chrome eklentisidir. Bu küçük boyutlu ve kullanışlı olan eklentinin yaptığı temel işlem Chrome tarayıcınızda yüklü olan tarayıcı eklentilerini incelemek ve size bu eklentilerin tehlike içerip içermediğini raporlamaktır. Analiz edilen eklentiler izleme eklentisi, kötü amaçlı yazılım ya da reklam amaçlı yazılım olarak öbür kategorilere ayrılmaktadır. Program tespit edilen eklentilerin oluşturduğu tehditler ile ilgili detaylı data sunabiliyor ve dilediğiniz eklentiyi kaldırabilmenize olasılık sağlıyor.

Extension Defender for Chrome eklentilerinizi internet üzerindeki veri tabanlarından çözümleme etmektedir. Bu sayede en aktüel fena amaçlı eklenti bilgileri kullanılıyor ve yeni tehditlere karşı korunmanız kolaylaşıyor.

Extension Defender for Chrome reel zamanlı koruma da sunmaktadır. Eğer doldurmak üzere olan bir eklenti fena amaç içeriyorsa Extension Defender for Chrome sizi uyarıyor ve eklentiyi yüklemenizi engelliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi