ExtractFace

ExtractFace

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ExtractFace, Facebook’ta bulunan verilerinizi zahmetsizce dışa aktarmanıza ve onları saklamanıza yarayan bir programdır.

ExtractFace, Facebook’taki verilleri dışa aktaran bir programdır. 

Araştırmacılar ya da analistler için kimi zaman Facebook’un verilerinin yerel kopyaları gerekebiliyor. İnternet sitesinin arayüzü yerel verileri aktarmaya karşın tasarlanmadığı için arayan birey de bunu kolayca bulamıyor. Bu verilerin davalarda delil olarak kullanılması veya gelişmiş çevrimdışı analizler edebilmek vb. detaylı işlerde kullanılabilecek bütün bu verileri bulmak ise arayanın oldukça zamanını alabiliyor. ExtractFace de bütünüyle bunun için tasarlanmış bir program. 

Facebook’taki yerel verileri dışarı adapte etmek için tasarlanan ExractFace, bunu hemen hemen bir Mozilla eklentisi gibi yapıyor ve sadece bir sağ tıklama ile tüm işi halletmenizi sağlıyor. Bu sağ tıklama işlemini yaptıktan sonra verileri dışarı demenizle birlikte çalışmaya başlayan program, kısa zaman sonra istediğiniz verileri sizin önünüze çıkarıyor ve istediğiniz gibi bu verileri düzenlemeniz ve saklamanız için asistan da oluyor. Böyle bir ihtiyacınız olur mu agnostik; oysa bilgi transfer programı arıyorsanız, kesinlikle denemelisiniz. 

İndir

30 kez indirildi