Extremity Folder Locker Free indir

Extremity Folder Locker Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Extremity Folder Lock Free programı bir uçtan bir uca bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri yabancılardan koruyabilirsiniz.

Extremity Folder Lock Free programı, ülkemiz geliştiricileri tarafından hazır epeyce işe yarar uygulamalardan bir tanesine ve bilgisayarlarındaki dosyaların en güvenli şekilde tutulmasını isteyen kullanıcılar için epeyce iyi bir alternatif haline geliyor. Zira program, istediğiniz dosya ve klasörlerinizin kilitlenmesini sağlıyor ve sizin dışınızda kimse bu dizin ve dosyalara erişim sağlayamıyor.

Programı kullanırken bir parola kullanarak istediğiniz klasörü veya dosyayı kilitleyebildiğiniz için girdiğiniz şifreyi bilmeyen kişiler verilerinize bakamıyorlar. Sadece açma yok, kilitli dosyaları nakliye, kopyalama, silme ve hiç bir diğer operasyon de gerçekleştirilemiyor. Bu Vesile Ile verilerinizin yalnızca çalınması yok, silinmesi ve kaybolması gibi sorunların üstesinden de gelinebiliyor.

Şifrenizi unutabileceğinizi düşünüyorsanız kullanabileceğiniz bir gizli soru bölümü de mevcut ve dar soru sayesinde dosyanıza baştan ulaşabilirsiniz. Programın içerisindeki dosya seçme menüsünü kullanabileceğiniz gibi, sürükle bırak desteğinden de faydalanabiliyor ve en süratli şekilde dilediğiniz bilgileri kilitleyebiliyorsunuz.

Program ücretsiz olarak sunuluyor ve sade bir arayüze sahip. bu nedenle öğrenmek sadece bir kaç dakikanızı alacaktır ve gerisinde güvenlik önlemlerini derhal uygulamaya başlayabilirsiniz. Ama şifresi unutulan ve bakımlı sorusu olmayan dosyalara hiç bir şekilde yeniden erişilemediğini unutmamanız gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi