EZ CD Audio Converter indir

EZ CD Audio Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünyanın en iyi DJ programlarından birisi olan Virtual DJ ile kendi remikslerinizi yaratabilir, müzik alanındaki yaratıcılığınızı acemi olarak ortaya çıkarabilirsiniz.

Virtual DJ bir mp3 miks yaratma programıdır. Carl Cox gibi dünyaca ünlü DJ’lerin bile bilgisayarlarında yer alan bu mükemmel program doğru siz de kendinizi reel bir DJ gibi hissedeceksiniz. Müzik ile uğraşmayı seven herkesin çok seveceği bu programla sesleri kesip biçip efekt vermek ve kendinize özgü çalma listeleri düzenlemek epeyce kolay.

Virtual DJ içerdiği ayrıntılı özellikleri ücretsiz sunması ve tatbik kolaylığı sunan tasarımıyla rakiplerinin bir adım ilerisinde. Öyle fazla turntable ile ahenkli çalışan programı ister gelişmiş cihazlarla ister sadece bilgisayar ile kullanabiliyorsunuz. Programla sadece müzik miksleri değil video miksleri hazırlamak ta mümkün.

Özellikler:

İki egemen oynatıcı: Standart (play, pause, stop, cue) Ses denetim Pitch teftiş (-34 to +34% arası) 3 bantlı stabilizatör Tek tuşla tempo senkronizasyonu veya karşılaştırma Otomatik tempo karşılaştırması. (beat-matched) Enerjik tempo ayarlayıcı. Sürükle bırak sistemi ile oldukça kolay. Reel scratch simulasyonu. Suni scratch.

En Az Sistem Gereksinimleri
Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon™ XP işlemci
1024×768 SVGA video
DirectX uyumlu ses kartı
512MB RAM
50MB abes alan

ARTILAR

Mixinizi CD, MP3 ve internet radyosu olarak kaydetme

Sürükle ve bırak desteği

Tüm geleneksel mix seçenekleri

EKSİLER

Arayüz daha iyi olabilirdi

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi