EZ Game Booster

EZ Game Booster

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EZ Game Booster, bilgisayarınızın performansını arttırarak, oyunları daha iyi oynamanıza yarayan bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

EZ Game Booster, boşboğaz işlemleri kapatarak ve bilgisayar kaynaklarının kullanımını optimize ederek oyun deneyiminizi geliştiren, bir cins oyun hızlandırma programıdır.

EZ Game Booster, bilgisayar kaynak kullanımını tekrar düzenleyerek ve arka planda çalışan ve sisteminizi tıkayabilecek boşboğaz uygulamaları kapatarak, gelişmiş bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanızı karşılayan bir yazılım parçası olarak adlandırılabilir. Siyah ve mavi tonlarla tasarlanmış programın ana menüsünde iki öbür birim görünmektedir. Sol panelde, performansı artırmak için erişebileceğiniz kaynak kategorileri görüntülenirken, sağ bölmede değişken özellikler hakkında daha fazla detaylar bulabilirsiniz.

Aracın en önemli noktası, arka planda çalışan yersiz işlemleri ve hizmetleri belirlemenize ve onları askıya almanıza tezgâhtar olmasıdır. neticede; işlemciniz, RAM ve ekran kartınızın oynamak istediğiniz PC oyununda yeterli performansı vermediği durumlarda programı deneyebilirsiniz. Buna ek olarak, program, genelde oynadığınız oyunların yüklenmesini ve çalışmasını hızlandırmanızı karşılayan yardımsever bir disk birleştirmek arabulucu da içerir. Bu programın, değiştirebilen ve dolayısıyla sistemin performansını artırabilen Windows araçlarına şipşak erişmenizi sağlayan yararlı bir birim bulundurduğunun da altını çizmeliyiz.

Windows Ödev Yöneticisi, DirectX Tanı Arabulucu, Performans İzleyicisi, Oyun Denetleyicileri ve Güç Ayarları, CPU’nuz, EZ Game Booster ile görüntülenebilen ve değiştirilebilen başlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun deneyiminizi arttıracak bir program arıyorsanız, muhakkak bu programa göz atmalısınız.

 

İndir

41 kez indirildi