F-Secure Anti-Virus indir

F-Secure Anti-Virus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

F-Secure Anti-Virus, bilgisayarınızda geniş anlamda bir koruma karşılayan güvenlik yazılımıdır.

F-Secure bilgisayarınızı yavaşlatmadan fazla daha iyi bir koruma sağlar. Bilgisayarınızı virüs, solucan, malware, spyware, spam ve internetten gelecek tehditlere aleyhinde korur. İnternet tarayıcısı koruma özelliği ile hangi sitelerin tehlikesiz olup olmadığını anlamanızı sağlar. Zararlı siteler otomatik olarak engellenerek bilgisayarınızın hasar görmesi engellenmiş olur. Çocuklarınızı gözden düşmüş internet içeriğine aleyhinde korur.

Geliştirilmiş koruma

Geliştirilmiş arama teknolojisi ile tehditler çok daha çabuk bulunabiliyor. Otomatik güncelleştirmeler ve ileri teknolojisi ile en seri korumayı sağlar. Manâlı performans ilerlemeleri ile bilgisayarınızı yavaşlatmadan çok daha kuytu tarama yapabilirsiniz.

Casus yazılım koruma özelliği ile gizliliğinizi koruyun

Casus yazılımlar bilgisayarınıza gizlice sızabilir ve internet uygulama alışkanlıklarınız ile dar bilgilerinizi kaydedebilir. Bunlar internet tarayıcınızı izleyerek ya da internette göndermiş olduğunuz bilgileri üçüncü kişilere yollayabilirler. F-Secure Anti-Virüs sisteminize sızmış olan bu casus yazılımları çabukça belirleyerek ve bilgisayarınızdan silerek gizliliğinizi korur.

Basit montaj ve uygulama

F-Secure’un kurulumu ve kullanımı fazla kolaydır. Güncellemeler iyice otomaktir, verilerinizin güvenliğinden üzüntü etmenize gerek yoktur. Ayrıntılarıyla baştan tasarı edilmiş kullanıcı arayüzü ile güvenli bir bilgisayar kullanımında yeni bir standart sunuyor.

İnternet tarama koruması çevrim içi güvenliğinizi koruyor

Yeni internet tarayıcı koruma özelliği ile hangi sitelerin tehlikesiz, hangilerinin sizin için zararlı olduğunu söyler. Zararlı siteler otomatik olarak engellenerek bilgisayarınızın zarar görmesi engellenir.

Tehditlere aleyhinde çabuk koruma

Çoğunlukla yapılan otomatik güncelleştirmeler ve geliştirilmiş DeepGuard teknolojisi ile bütün tehditlere karşı en çabuk korumayı sağlar. F-Secure laboratuvarları 24 saat çalışarak yeni tehditlere aleyhinde hemen  tepki verirler ve çözüm üretirler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi