F-Secure Internet Security indir

F-Secure Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

F-Secure Internet Security, çevrim içi tehditler başta olmak üzere bilgisayarınızı virüs, solucan, spam ve casus yazılımlara karşı hakiki zamanlı olarak korur.

F-Secure bilgisayarınızı yavaşlatmadan fazla daha iyi bir koruma sağlar. Adamakıllı yeniden dizayn edilen yeni versiyon ile daha iyi bir performans, %70 daha eksik hafıza kullanımı ve %60 daha hızlı tarama sunar. Program hakiki zamanlı koruma özelliğiyle sisteminizi her an en yüksek seviyede korur.

İnternet tarayıcısı koruma özelliği ile hangi sitelerin güvenli olup olmadığını anlamanızı sağlar. Zararlı siteler otomatik olarak engellenerek bilgisayarınızın zarar görmesi engellenmiş olur. Çocuklarınızı istenmeyen internet içeriğine aleyhinde korur. DeepGuard teknolojisi ile bilinmeyen tehditlere karşısında fazla daha iyi bir koruma sağlar.

Özellikler:

Kolay kurulum ve dilekçe Virüs, solucan ve reklam yazılımlarına karşı koruma Güvenlik haberleri DeepGuard teknolojisi İnternet tarayıcı koruma özelliği Hızlı tarama Gerçek zamanlı koruma Otomatik güncelleme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi