F-Secure KEY indir

F-Secure KEY indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

F-Secure KEY ile şifrelerinizi güvenle saklayabilirsiniz

F-Secure KEY kullanıcılara şifre yönetimi ve parola saklama konularında tezgâhtar olan bedava bir şifre yönetim programıdır.

Eğer günlük bilgisayar kullanımızda birçok bambaşka hizmeti kullanıyorsanız ve bu hizmetlerde kullandığınız hesaplar için bambaşka şifrlere sahipseniz bu şifrelerinizi anımsamak basit olmamaktadır. Güvenliğimiz açısından doğru olan da her hesap için benzer parolayı kullanmamaktır. bu nedenle bize şifre yönetimi konusunda yardımcı olacak F-Secure KEY gibi bir programa gereksinim duymaktayız. 

F-Secure KEY bize bu çözümü bedava olarak sunuyor ve emniyet yazılımlarının bilinen markası F-Secure’nin gücünü arkasına alıyor. F-Secure KEY ise bir esas şifre oluşturarak saklanan şifrelerinize erişimi denetleyebiliyorsunuz. Bu parolayı kullanarak F-Secure KEY paneline ulaşabilir ve saklanan şifrelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

F-Secure KEY’in güzel bir yönü bilgisayarınızı bir süre kullanmadıktan sonradan programın kendini otomatik olarak kilitlemesi ve erişim için belli başlı parolayı sormasıdır. Bu sayede şimdi bilgisayar başından uzaklaşmanız gerektiğinde bilgisayarınızda saklanan parolalara izinsiz erişimleri önleyebilirsiniz.

F-Secure KEY ile şifre saklarken bu parola ile ilgili bir asıl başlık belirlemeli, ardından bu şifreyi kullanacağınız internet adresini programa girmelisiniz. Bundan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu bilgileri tehlikesiz bir şekilde saklayabilirsiniz.

F-Secure KEY size kullanışlı bir arama seçeneği de sunar. Bu sayede F-Secure KEY’in başlıca penceresinden ihtiyacınız olan parola kaydına daha basit bir şekilde erişebilirsiniz.

Şifre belirlemekte zorluk çektiğiniz durumlarda F-Secure KEY’in parola yaratma özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Program doğruca uzunluğunu ve kullanılacak karakterleri (rakamlar, büyük-ufak harfler) belirlediğiniz şifreler üretebilir ve saklayabilirsiniz.

F-Secure KEY’in en manâlı özelliklerinden biri programınmobil versiyonlarını kullanıyorsanız size bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız aralarında eşitleme ve senkronizasyon imkanı sunmasıdır. Programın mobil versiyonlarını buradan indirebilirsiniz:

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi