Facebook Password Decryptor indir

Facebook Password Decryptor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook Password Decryptor, unuttugunuz Facebook şifrenizi geri getirebilecek güzel bir uygulama.

Dikkat: Imalatçı firma Google Chrome’un programı engellemesinden nedeniyle Chrome üzerinden indirme bağlantısı sunmuyor. Programı indirmek için sayfayı Mozilla Firefox ile açarak indir tuşuna basmanız gerekiyor. Ardından “Here is your direct download” yazısının yanındaki “Download” tuşuna basarak indirme işleminizi Mozilla Firefox üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Facebook Password Decryptor, popüler internet tarayıcılarına belirli olan ama unuttuğunuz Facebook şifrenizi bulmanıza yardım etmek için planlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Bu program şifrenizi unuttuğunuzda ve farklı bir tarayıcıdan Facebook’a girmeniz gerektiğinde size yarcımcı olur.

Genellikle kullanıcılar gün içinde sık giriş yaptığı internet sitelerinin şifrelerini benzer yapar. Fakat internet tarayıcılarının yaklaşık olarak tümünde yer alan şifre kaydetme özelliği baştan sona bir süre daha sonra şifremizi unutabiliriz. Sizde böyle bir durumla aleyhinde karşıya kalırsanız bu program sizi kurtarmak için, internet tarayıcılarınıza belirtilen şifreleri tarayarak unuttuğunuz Facebook şifrenizi bulmaya yarar.

Programın arayüzü oldukça kolay. Tek bir tuş ile bilgisayarınızda yüklü tüm internet tarayıcılarınız için tarama başlatabilirsiniz. Tarama işlemi oldukça hızlı ve bittikten sonra liste olarak karşınıza belirtilmiş şifreleri çıkartıyor. Bu şifreleri düz yazı,HTML ve XML dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını çok eksik kullanan kullanım bilgisayarınızın performansını etkilemez.

Anekdot: Reklam destekli çalışan bu kullanım doldurma esnasında internet tarayıcınız için sisteminizde bulunandan öbür asıl sayfa, arama motoru ve vasıta çubuğu yüklemenizi isteyebilir. Programın çalışması için gerekli olmayan bu aşamaları atlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi