Farbar Recovery Scan Tool indir

Farbar Recovery Scan Tool indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Farbar Recovery Scan Tool, bilgisayarınızın Windows tescil defterini diğer Windows bileşenlerini tarayarak zararlı ve beğenilmeyen dosyaları tespit edebilen başarılı ve kolay bir program.

Farbar Recovery Scan Tool, Farbar isimli geliştirici göre hazırlanan, son derece kolay fakat bir pek yardımsever bir zararlı dosya tespit edici. Portatif olması nedeniyle herhangi bir kurulum olmadan çalıştırabildiğiniz program, bilgisayarınızın windows tescil defteri, windows servisleri, sürücüler, Netsvsc girişleri, DLLs ve disk birleştirmek işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunarak bu bölümlerde yer alan istenmeyen ve zararlı dosyaları saptama etmenizi ve aynı zamanda onarmanızı sağlıyor.

32 ve 64 bit versiyonlarından bilgisayarınızda yüklü olan Windows işletim sistemine ahenkli olanı indirerek anında tarama yapabilirsiniz. Yazılımı birincil çalıştırdığınızda otomatik olarak tescil defterinizi yedekliyor. Bu sayede herhangi bir problem yaşarsanız eski tescil defteriniz geri getirilebilir konumda oluyor ve herhangi bir tehlike bulunmuyor.

Zararlı ve gözden düşmüş durumların tespiti için kullanabileceğiniz Farbar Recovery Scan Tool yalnızca 2 MB ve oldukça ufak bir program. Windows’un normal yada tehlikesiz modunda çalışabilen yazılımı indirerek belirtilen aralıklarla tarama yapmanızı öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi