Firefox Quantum

Firefox Quantum

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
55 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alıştığımız, güvenilir chat programı ICQ’nun son versiyonu olan ICQ 8 ile artık chat gerçekleştirmek fazla daha neşeli.

Güvenilir chat programı ICQ yepyeni versiyonu ICQ 8 ile tekrar gündemde. Yepyeni arayüzü ve yeni özellikleri ile tekrar kendini kanıtlayan mesajlaşma programı görsel olarak kendini doğrusu yepyeni bir duruma getirmiş. Tavır pencerelerinde sekme özelliği, Quick IM gibi seri mesaj gönderme konusunda gerçekten yepyeni özellikler ile donatılmış bu son versiyonda bundan böyle konuşmalarınızın geçmişini de daha gizli arşivleyeceksiniz.

ICQ 8 kullanıcılara yepyeni bir haberleşme deneyimi yaşatıyor ve bütün öteki haberleşme platformlarına göre kullanıcılara süratli ve kolay bir etkileşim yaratıyor. ICQ 8 içinde günümüzde kullanılan tüm dijital ve mobil haberleşme araçlarını barındırıyor ve bütün bu araçları tek bir mesajlaşma penceresinde görebiliyorsunuz. ICQ 8 fiilen yepyeni bir arayüz ve ayrıntılarıyla tekrar dizayn edilmiş yapısıyla taze görüntüsü ve havasıyla sizlere çok güzel bir chat deneyimi yaşatacak.

ICQ 8’in içerdiği icat ve gelişmiş özellikler:

* Çabuk Hemen Olan Mesajlaşma –Kullanıcılara mesaj penceresi açmadan arkadaşlarına çabuk bir şekilde mesaj gönderebilecekleri yeni hızlı anlık mesajlaşma özelliği.
* Gelen mesajlaş arasında kolay gezinme ve basit ulaşım.
* Sekmeli konuşmalar–Bütün faal konuşmalarınızı artık tek bir pencere aşağıda sekmeler halinde yönetebileceksiniz.
* Geçmiş–Mesaj, dosyalar ve aramalar geçmişi üstünde yeni ve gelişmiş arama seçeneği.
* Arama yetenekleri– Arkadaşlar, ICQ ve web üstünde gelişmiş ve kullanımı kolay arama.

Yepyeni özelliklerin yanına, özellikle gösteri konusundada yeniliklere sahip ICQ 8, elverişli entegre arama ve chat saklama gibi yenilikleriylede dikkat çekiyor. ICQ artık kullanıcılar için nickname fonksiyonunada sahip. Tescil olduktan daha sonra bundan böyle ICQ numaranız yanına bir nickname (takma ad) sahibide olabiliyorsunuz.

İndir

55 kez indirildi