Firefox

Firefox

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mozilla kadar geliştirilen Firefox, açık kaynak kodlu, güvenilir, seri ve popüler bir internet tarayıcısı olarak kullanıcılara hizmet vermektedir.

Firefox, internet kullanıcılarının web üstünde özgürce ve çarçabuk dolaşmalarına olasılık sağlamak için Mozilla kadar geliştirilen açık kaynak kodlu bir internet tarayıcısıdır. Kullanıcılara en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak sunulan Mozilla Firefox, son aldığı güncellemelerle birlikte; hız, emniyet ve senkronizasyon konusunda Google Chrome, Opera ve Microsoft Edge gibi rakiplerine karşısında oldukça iddialı konuma geldi.

Basit ve kolay kullanılabilir arayüzü baştan sona internet kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başaran internet tarayıcısı, sahip olduğu ekstra emniyet ve gizlilik seçenekleri baştan sona de kullanıcıların kendilerini güvende hissetmelerine olasılık sağlıyor. Açık kaynak kodlu bir yazılım olması sebebiyle geliştiricilerin de dikkatini çeken Firefox, her yeni güncellemeyle birlikte kullanıcı ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmektedir.

Mozilla kadar gereksiz araç çubuklarından arındırılan Firefox, öteki rakipleri göre kabul görmüş olan sekmeli tarayıcı yapısını ilk olarak kullanan internet tarayıcı olarak da çoğu kullanıcının gönlünde taht kurmuştur. Tüm özelleştirme seçeneklerini zahmetsizce ulaşılabilir tek bir menü altında bir araya getiren tarayıcı, bu vesile ile tüm kullanıcılarının gereksinim duyabileceği ayarları kolayca düzenlemesine olasılık sağlamaktadır.

Sahip olduğu JavaScript motoru ile sayfa başlangıç hızı konusunda öteki tarayıcılara göre bir adım önde olan internet tarayıcısı, Direct2D ve Direct3D grafik sistemlerini de kullanarak karışık web içeriklerini ve videoları oynatma konusunda yüksek performs göstermektedir.

İnternette anonim olarak ziyarete gitmek ve peşinde herhangi bir iz ayrılmak istemeyen kullanıcılar için geliştirilen rahat pencere ya da gizle sekme özelliğini ilk kez kullanan Firefox, bu alanda da birçok rakibinin önüne geçmeyi başarmış ve onlara misal teşkil etmiştir. bununla birlikte sahip olduğu kimlik hırsızlığına karşı koruma teknolojisi, antivirüs ve zararlı yazılım entegrasyonu, içerik güvenliği gibi özelliklerle de internet kullanıcılarını koruma altına bölge tarayıcı, söz konusu emniyet olduğu zaman kendi sınıfının en iyileri arasındadır.

Keza masaüstü hem de mobil cihazlar üstünde kullanıcılarla buluşan internet tarayıcısı, sahip olduğu gelişmiş senkronizasyon özellikleri sayesinde keza evde, keza işte hem de yolda ihtiyacınız olan tüm verilerinize kolayca ulaşmanıza ve çalışmalarınıza her zaman kaldığınız yerden devam etmenize olanak sağlar. Hem eklenti ve tema desteğini de sizlerin beğenisine sunan tarayıcıyı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

sonuç olarak kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısına alternatif olabilecek bedava, güvenilir, süratli ve zinde bir tarayıcıta ihtiyaç duyuyorsanız Mozilla kadar geliştirilmekte olan Firefox’u mutlaka denemelisiniz.

İLGİLİ SORULAR

Firefox arama motorları nasıl kaldırılır? Virüs tarama nasıl kapatılır? YENİ BİR SORU SOR

İndir

31 kez indirildi