Fitbit indir

Fitbit indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fitbit Windows 8 uygulaması ile Fitbit cihazınızın kaydettiği sağlık durumu verilerilerinize tablet ve bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Günlük spor aktivitelerinizi takip etmek için Fitbit Flex, Fitbit One gibi Fitbit ürünlerini seçim eden biriyseniz bütün sağlık durumu ve fitness verilerinizi grafiksel olarak önünüze seren Fitbit uygulamasını kuşkusuz edinmelisiniz.

Fitbit uygulaması, esas olarak Fitbit ürünlerinizle kaydettiğiniz sağlık durumu verilerinize sonra lüzum mobil cihazınızdan gerekse de Windows 8 bilgisayarınız veya tabletiniz üzerinden ayrıntılı olarak göz atmanıza müsade veriyor. Başvuru Formu üzerinden gün içerisinde kaç adım attığınızı, kalori yaktığınızı, merdiven çıktığınızı, akıcı uyuyup uyamadığınızı kısacası sağlığınızı etkileyen bütün aktiviteleri grafik üzerinden görebiliyorsunuz. Verileriniz günlük olarak kaydedildiğinden geriye doğru dönük karşılaştırmasını da yapabiliyorsunuz.

Anekdot: Fitbit cihazınızdaki verileri Windows 8 bilgisayarınıza aktarabilmeniz için Fitbit’in devlete ait web sitesinden oluşturacağınız ücretsiz hesabınızın yanında Fitbit cihazınızla birlikte gelen USB dongle’ı kullanmanız gerekiyor. Ne eyvah oysa Microsoft kısıtlamasından ötürü mobil uygulamadaki gibi senkronizasyon işlemi Bluetooth aracılığıyla gerçekleşmiyor. Hem uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi