Fizy indir

Fizy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fizy Windows 8 uygulaması ile sevdiğiniz sanatçıların en yeni albümlerine ulaşabilir, ruh halinize uygun şarkıları anında bulabilirsiniz.

Fizy, beğendiğiniz sanatçıların en yeni ve tüm albümlere ulaşabileceğiniz, ruh halinize kadar şarkıları derhal bulabileceğiniz bir müzik servisi.

Çevrimiçi müzik dinleme servislerinden biri olan Fizy’yi Windows 8 tablet veya bilgisayarınıza yükleyerek milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya, en yeni şarkılara, radyo istasyonlarına tek dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Geveze hiçbir seçeneğin bulunmadığı son derece tasarlanmış arayüz ile gelen Fizy, ilk olarak şarkıları 30 saniyelik yani tanıtımlarını sunuyor. Şarkıların tamamını dinleyebilmeniz için Fizy hesabınıza antre yapmanız gerekiyor. Fizy hesabınız yoksa doğrudan kullanım içerisinden oluşturabiliyorsunuz. Bedava olarak bütün yerli ve yabancı şarkıları 4 ay baştan başa dinleyebiliyorsunuz. Bu zaman sonunda ne eyvah ki premium aboneliğe geçmeniz gerekiyor. Sınırsız sayıda ve reklamsız müzik dinleme izni veren premium aboneliğin ücreti ise aylık 5 TL olarak muhakkak.

Fizy Windows 8 uygulamasının başlangıç ekranı 3 sekmeden oluşuyor. Keşfet ve Ruh Halinin haricinde Çabuk Gezinme sekmesi bulunuyor; Buradan sanatçıların tüm albümlerine, öne meydana çıkan albümlere, çalma listelerinize ulaşıyorsunuz. Natürel ki aradığınız şarkıya kolayca ulaşmanızı karşılayan arama kutusu da mevcut.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi