FLV Player indir

FLV Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FLV Player ile arşivinizde yer alan ilk önce FLV almak üzere bütün video dosyası formatlarını basit ve hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz.

İnternet üstünde video sitelerinde gezerken hoşunuza giden videoları ve klipleri bilgisayarınıza indirmeyi bir hobi haline getirdiyseniz, indirdiğiniz çoğu dosyanın uzantısının FLV olduğu dikkatinizi çekmiştir.

Birçok medya oynatıcısı hala FLV dosya uzantısını oynatmaktan yoksun durumdadırlar ve bu sorundan kurtulmak için önünüzde iki farklı seçenek var. Bunlardan birincisi elinizdeki FLV formatını bambaşka bir video formatına dönüştürmek ve sonrasında izlemek. İkinci seçenek ise FLV uzantılı video dosyalarını oynatabileceğiniz bir medya oynatıcı kullanmak.

İşte bu noktada ihtiyacınız olan tek şey FLV Player olacaktır. FLV Player şık ve sade tasarımının aşağıda yüksek performans ve birçok medya dosyasını oynatmak için takviye sağlamaktadır. MP4, MPEG, 3GP, TOD, WMV, AVI, M4V gibi formatların yanı sıra ses CD’leri ve DVD’leri de oynatabilmektedir.

Tonec FLV Player‘ın arayüzü hem yeni başlayan kullanıcılar ayrıca de profesyoneller için yeterince çekici ve basittir. İhtiyacınız olan bütün menüler programın esas ekranının aşağıda mevcutken, programla ilgili ayarlara gelmek için yapmanız gereken tek şey ise belli başlı ekran üzerindeyken farenizin sağ klik tuşuna basmaktır.

bununla birlikte FLV Player ile çalma listeleri oluşturabilir, ekolayzır ile ses ayarlarını düzenleyebilir ve hazır ses ve video özelliklerini kullanabilirsiniz.

Dürüst elde etmek icabında FLV Player tasarımı ve uygulama kolaylığı bakımından VLC Player‘a harika benzemektedir ve VLC Player kullanmış olan kullanıcılar hiç tuhaflık çekmeden FLV Player‘ı kolayca kullanabilirler.

ARTILAR

Videoların meta bilgilerini gösteriyor

Sürükle bırak desteği

Seri ve akan çalışıyor

Çalma listesi

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi