Folder Lock indir

Folder Lock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı, dosyalarınızı, klasörlerinizi koruma altına edinmek, kilitlemek ve şifrelemek ve çevrim içi data yedeklemek için kullanabileceğiniz basit ve seri bir güvenlik yazılımı Folder Lock.

Folder Lock parola korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları adamakıllı gizlemenize yardım eden, istediğiniz sayıda klasörü şifreleme olanağı sunan, ister sürücüleri, ister dosyaları, resimleri ya da herhangi bir dokümanı şifreleyebilen çabuk bir dosya güvenlik yazılımıdır.

Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde kolay bir koruma sağlayabileceğiniz program ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, tekrar adlandırılamaz, taşınamaz duruma gelirken hem sıcacık ve erişimsiz özelliklere de bürünebiliyor. Tehlikesiz bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilirken isterseniz onları karıştırabilir ya da şifreleyebilirsiniz. Çabuk ve basit yapısı ile tez bir çözüm karşılayan Folder Lock dosya güvenliği konusunda güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Folder Lock ayrıca ayrıntılarıyla taşınabilir özelliğe sahip. Bu Nedenle isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, her yerde yazılabilir CD ve DVD’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz bütün özel bilgilerinizi kilit aşağıda tutabileceksiniz.

Program yeni sürümünde verdiği online veri yedekleme özelliğiyle şifreli verilerinizin yedeğini tutuyor. 

Basit bir arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program şifrelediğiniz dosyaları Windows, DOS ortamlarında hatta işletim sisteminizi kaldırıp tekrar kurduğunuzda bile dosyaları silmenize müsade vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir diyebiliriz.

Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker hamle görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, dosya parçalama, 256-bit Blowfish şifrelemesi ve Windows Gezgini menü desteği gibi daha birçok nitelik bulunuyor.

Folder Lock Öne Çıkan Özellikleri

Dosya Şifreleme: 256-bit dosya şifreleme yöntemiyle kişisel bilgileriniz güvende tutulur. Online Yedekleme: Özel verilerinizi çevrim içi yedekleme sistemiyle senkronize ederek bilgi kaybının önüne geçebilirsiniz. USB/CD Kilidi: Bilgilerinizin olduğu USB bellekler, harici diskler, CD/DVD‘ler şifrelenerek özel parolayla koruma altına alınabilir. Folder Lock kurulu olmayan bilgisayarlarda deha şifreli bellekler açılabilir. Sanal Cüzdan: Programla hazırlayacağınız cüzdan 256-bit AES şifreleme yöntemi baştan sona çevrim içi bankacılık bilgileri ve sanal kredi kartı bilgilerinizi koruma altına alır. Dosyaları Silin: Folder Lock 7 ile dosya, klasör ve diskler geri getirilemez şekilde silinir. Bu Nedenle bakımlı veriler tamamen yok edilebilir. Güvenli Mod: Program bilgisayardaki tüm izlerinizi yok eder. Çalışan uygulamalar, kısayollar programla silinir. Hack Koruması: Program hatalı girilen parola girişlerini monitörler. İsterseniz belli sayıda yanlış şifreden daha sonra otomatik olarak bilgisayarı kitleyerek beğenilmeyen girişlerden bilgisayarı korur. Otomatik Koruma: Çalışan uygulamalarla ilgili görevler atayarak bilgisayarı otomatik komutlarla güvenli tutabilirsiniz.

Not: Program kurulumunu gerçekleştirdikten sonradan Folder Lock’ı birincil çalıştırdığınızda programın özelliklerinden yararlanmak ve seçeneklerine varmak için bir parola belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz bu şifreyi unutmamaya özen gösterin veya bir yere anekdot alın. Hem programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de yine bu belirlediğiniz şifre ile “Options” menüsüne girip “Uninstall Program” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi