Folder Protect indir

Folder Protect indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Folder Protect programı, Windows bilgisayarlarınızda yer alan klasörleri ve dosyaları güven altına alarak başkalarının erişimini engelleyebilmek için kullanabileceğiniz programlar arasında yer alıyor ve işini oldukça iyi bir şekilde yapıyor diyebilirim. Her ne dek ücretsiz olmasa da deneme sürümünü 15 gün baştan başa sınırsız olarak göstermek ve daha sonra beğenirseniz bütün sürümünü satın almak mümkün.

Programın temel yetenekleri arasında şunlar yer alıyor:

Dosya ve klasörleri saklama Dizin kilitleme Dosya silme kilidi Dosya değişim ve yazma kilidi Şoför kilitleme olanakları Geliştirilmiş emniyet

Programın sunduğu bütün bu dosya kilitleme yeteneklerinin sorunsuz bir şekilde çalışması nedeniyle kilitlenen dosyalarınızın kilitleme seçeneklerine uygun bir şekilde güvenlik altına alındığını söyleyebilirim. Dilerseniz özelleştirilmiş ek seçeneklerden faydalanabiliyor ve sadece istediğiniz bölümlerin kilitlenmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Windows’u güvenli modda açsanız bile etkinlik göstermeye devam edebilen Folder Protect, böylece Windows’un açıklarından faydalanarak bu konuyu suistimal etmek isteyebilecek kişilere de engel oluyor. PC’lerinde bireysel bilgilerini korumak isteyenlerin göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi