Folder Protector indir

Folder Protector indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Folder Protector ile seçtiğiniz klasör içerisindeki dosyaları şifreleyebilirsiniz.

Folder Protector kişisel veri güvenliğinizi korumak için kullanabileceğiniz bir dosya şifreleme programıdır. Program sadece dosya şifreleme özelliğine sahip değildir. Folder Protector ile klasör şifreleme ya da disk sürücülerini kilitlemek de mümkündür. Program bilhassa USB şifreleme işleviyle öne çıkmaktadır.

USB şifreleme özelliği doğruca USB belleğinizi şifre korumasına alarak içindeki dosyalara erişimi engelleyebilirsiniz. Şifreleme aktifleştikten sonra şifrelenen dosyaları silmek, kopyalamak veya görüntülemek ayrıntılarıyla engellenmektedir.

Dosya kilitleme işleminin karmakarışık olmadığı program genel olarak kolay bir kullanım sunmaktadır. Dosya kilitleme programını çalıştırabilmek için programın .exe uzantılı dosyasını şifrelemek istediğiniz klasörün içerisine kopyalamanız, bundan daha sonra programı çalıştırarak parola belirlemeniz gerekmektedir.

Program USB belleklerde olduğu gibi harici disk kilitleme ya da harici disk şifreleme özelliğine de sahiptir. Dosyaların parola korumasını kaldırmak da şifrelemek değin kolaydır. Şifre kaldırma işlemi öbür bilgisayarlarda da yapılabilir.

Küçük boyutlu program herhangi bir kurulum gerektirmemektedir. Yalnızca program dosyasına tıklayıp programı çalıştırabilirsiniz. Ayarlar bölümünde Türkçe dil seçeneğinin yer aldığı program bu özelliğiyle artı puan almaktadır.

Folder Protector genellikle bireysel güvenliğinizi korumanıza kolay bir şekilde tezgâhtar olan kullanışlı bir klasör kilitleme programıdır.

ARTILAR

Türkçe dil seçeneği

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi