FolderSizes

FolderSizes

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FolderSizes uygulaması ile değişmez diskinizde yer kaplayan dosyaların ayrıntılı analizini yapabilirsiniz.

FolderSizes uygulaması değişmez diskinizde yer kaplayan dosyaların detaylı analizini yapabileceğiniz bir disk alanı yönetim aracıdır.

Disk alanı tahlil ve idare konusunda oldukça başarılı performans gösteren FolderSizes uygulaması, detaylı grafikler, disk raporları, tarama filtremeleri ve son derece özelleştirilebilir arama özelliğiyle birlikte kullanıcılarına sunuluyor. Grafikleri bar, pasta dilimi ya da ağaç görünümü biçiminde inceleyebileceğiniz uygulamada, dosya ve klasörleri filtreleme seçeneklerini kullanarak arayabiliyor ve dosyaları nesil, ebat, tarih vb. niteliklere tarafından sınıflandırabiliyorsunuz.

Disk inceleme raporlarını XLS, PDF, HTML, CSV ve TXT formatlarına aktarabileceğiniz ve ardından yükleyebileceğiniz uygulamada hem 32-bit keza de 64-bit desteği sunuluyor. 14 jurnal deneme süresinden sonra her lisans için 60 dolar ödemeniz gereken FolderSizes, büyük ölçekli işletmeler ve gelişmiş kullanıcılar için ideal diyebilirim.

Dilekçe özellikleri:

Çarpıcı disk alanı görselleştirmeleri, Dosya klasörlerini filtreleyerek arama, Dosyaları farklı alanlara yönlendirilmiş niteliklere göre sınıflandırma, Oluşturulan raporları XLS, PDF, HTML, CSV ve TXT formatlarına transfer, 32bit ve 64bit desteği.

İndir

31 kez indirildi