Format Factory indir

Format Factory indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Format Factory popüler tüm video, ses ve fotoğraf formatlarını birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz en ince ayrıntısına kadar bedava bir multimedya dönüştürme programıdır.

Şimdiye kadar hiç bir formatı öteki bir formata dönüştürmeyi denediniz mi? Cevabınız evetse, belirlenmiş olun ama dönüşüm işlemlerini süratli bir şekilde gerçekleştirebilmek için öbür ayarlara gereksinim duymadan kolay bir şekilde yapabilecek programı bulmanın şiddet olduğunun farkındayım.

İşte bu noktada multimedya dosyalarını birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz Format Factory doğru dönüştürme işlemlerini süratli ve basit bir şekilde yapabileceksiniz. Bütün Windows işletim sistemleri üstünde çalışan, bedava ve çoğu gelişmiş özelliğe sahip olan bu program aslında hayatınızı kolaylaştıracak.

Programın arayüzünden bahsetmeden önce birbirine dönüştürmenize izin verdiği dosya formatlarından bahsetmek istiyorum. Video şekil değiştirme, ses dönüşüm ve hatta resim dönüştüme işlemlerinin tamamını gerçekleştirebileceğiniz Format Factory; MP3, AVI, 3GP, MOV, MKV, AMR, MMF, M4A, MP2, ICO, TIF, TGA, PCX gibi aşina dosya uzantılarını desteklediği gibi şimdiye dek ismini duymadığınız daha çoğu dosya uzantısı için destek sunmaktadır.

Programın arayüzü oldukça albenili ve iyi organize edilmiş durumdadır. Bunun yanında yazılım fazla sayıda dosya uzantısını derin etki bırakmak için ayrı araçları kullanıyor olsa da, kullanışlı arayüzü üstünde istediğiniz tüm işlemleri zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Format Factory ile birlikte gelen standart arayüz hoşunuza gitmediyse, halihazırda yer alan diğer bambaşka arayüz seçeneklerinden faydalanabileceğiniz gibi, temanın farklı renk seçeneklerini de deneyebilirsiniz.

Format dönüşüm işlemlerinin yanı sıra DVD ve CD’ler üzerinde bulunan müzik ve verileri sabit diskiniz üzerine kaydedebilir, seçmiş olduğunuz diskler üzerindeki verileri ISO formatında arşivleyebilir ve hatta ISO dosyalarını daha da sıkıştırarak CSO formatına dönüştürerek saklayabilirsiniz. Tercih adamakıllı size ait.

Dosya şekil değiştirme işlemleri sırasında ortalamanın üstünde bir performans sergileyen Format Factory, özellikle büyük dosyaların dönüşüm işlemleri normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu noktada dönüştürme işleminin tamamlanmasını beklemenize gerek yoktur. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonradan bilgisayarınızı kapatacak şekilde gerekli ayarları yaparak, bilgisayarınızın başından uzaklaşabilirsiniz.

Desteklediği çoğu dosya formatı uzantısı ve şekil değiştirme işlemlerini kusursuz olarak sonlandırması nedeniyle piyasada kullanılabilecek en iyi transformasyon araçları arasında yer alan Format Factory birçok kullanıcının ilk tercihleri aralarında yer almaktadır.

Not: Program kurulum sırasında bambaşka program kurulumları ve araç çubuğu eklenti teklifleri sunmaktadır. böylece montaj adımları esnasında karşınıza meydana çıkan seçeneklere dikkat etmenizi öneririz.

Format Factory Özellikleri:

Tüm popüler video, ses, resim formatlarını birbirine dönüştürebilme özelliği. Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma. Multimedya dosyaların boyutlarını değiştirebilme imkanı. iPhone, iPod için multimedya dosya desteği. Resimler için zum yapma, döndürme ve etiketlendirme desteği. DVD Rip özelliği. MP4/WMV/FLV/MPEG formatlarındaki dosyaları MP3 formatına dönüştürebilme imkanı. PNG, BMP, JPG destekli damga basma özelliği. Video kesme

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Kolay kullanım sağlayan Türkçe arayüz.

Popüler tüm multimedya formatlarını destekler.

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

41 kez indirildi