Format Freedom indir

Format Freedom indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Format Freedom ile videolarınızı ve filmlerinizi popüler formatlara dönüştürebiliyorsunuz.

Format Freedom, multimedya cihazları için video ve ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz zinde bir programdır. YouTube videolarından DVD filmlerine değin böylece çok dosyayı destekleyen Format Freedom ile işlerinizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Popüler video ve ses formatları aralarında transformasyon işlemi yapan güçlü bir program olan Format Freedom, mükemel bir multimedya dönüştürücüsü olarak karşımıza çıkıyor. Zinde özelliklere sahip olan Format Freedom ile cihazlarınız ve telefonlarınız için transformasyon işlemi yapabiliyorsunuz. MPEG-4, AVI, DivX, xVid, MOV, FLV, SWF, WMV, ASF, MPEG-2, VOB ve MKV video formatlarına yardım veren program, MP3, FLAC, M4A, MP2, OGG, WAV ve WMA ses formatlarına da destek sunuyor. Adamakıllı ücretsiz olarak karşımıza çıkan bu güçlü yazılım ile dilediğiniz gibi video dönüştürebiliyorsunuz. Programdaki ayarlar her cihaz için en iyi duruma getirilmiştir; böylece evvelden tanımlı profili yeğlemek yeterlidir.

YouTube videolarına da takviye veren program ile video bağlantısını programa yapıştırmanız ve sonradan dönüştürülecek formatı seçmeniz tatmin edici oluyor. Bu bedava dönüştürücü ile parlaklık, doygunluk, filmin kontrastını ayarlayabilirsiniz;  Ayrıca videoyu multimedya cihazınızın ekranında optimize etmenizi ve bunlara uymasını sağlar.

Format Freedom programını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

46 kez indirildi