Foxit PhantomPDF

Foxit PhantomPDF

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
47 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Foxit PhantomPDF, Windows kullanıcılarına özel gelişmiş PDF düzenleme programı.

Foxit PhantomPDF, popüler PDF düzenleyici Foxit Reader’ın gelişmiş sürümünü isteyen Windows kullanıcılara karşın hazırlanmış. PDF düzenleme programları arasında en iyilerden biri ve bedava olarak indirip deneyebiliyorsunuz.

PDF oluşturucu, PDF düzenleme programı Adobe Acrobat XI’e alternatif olarak kullanılabilecek kuvvetli PDF programlarından birisi Foxit PhantomPDF. Standart, Meslek ve Eğitim sürümleriyle bütün kullanıcılara hitap ettiğini belirten PDF düzenleyici, Windows işletim sistemli bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş ve bir PDF düzenleyiciden beklediğiniz bütün özelliklere sahip.

PDF belgesindeki yazı ve objeleri dilediğinizce düzenleme, PDF belgesinin boyutunu ayarlama, filigran veya arkadaki plan ekleyerek PDF belgenize profesyonel dış görünüş verme, PDF belgenizi sayfalara bölme, PDF belgelerini birleştirme, meslek arkadaşlarınızla PDF belgesi üstünde birlikte alıştırma, herhangi bir dosya formatından PDF oluşturma, PDF belgesini Word ve öteki formatlara dönüşüm, tek adımda taratma ve taratılmış PDF’i düzenleme, PDF belgesini farklı şekillerde imzalama ve şifreleme, bulut tabanlı çalışan ConnectedPDF ile PDF belgelerine erişimi teftiş etme ve PDF belgesindeki değişiklikleri takip etme şansına sahipsiniz Foxit PhantomPDF Standart sürümü ile.

İndir

47 kez indirildi