Free Business Card Maker indir

Free Business Card Maker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free Business Card Maker, Windows işletim sisteminde zahmetsizce kullanabileceğiniz ücretsiz bir kartvizit oluşturma programıdır.

Free Business Card Maker, Windows’n her sürümünde çalışabilen bedava bir kartvizit uygulamasıdır.

HLP Software kadar geliştirilen kartvizit uygulaması Free Business Card Maker, adından da rahatlıkla anlaşılabileceği gibi ücretsiz şekilde işinize özel kartvizitler tasarlayabildiğiniz bir program olarak karşımızda duruyor. Photoshop gibi daha büyük ve kapsamlı programları kullanıyor ya da kullanacak yeri bulamadığınız anlarda devreye giren ve size kolayca basit bir kartvizit hazırlatabilen program, birçok zaman yaşam da kurtarıyor.

Yeni bir tema açıp, onun üstüne minik şekiller çizebildiğiniz, yazılar yazabildiğiniz ve şekillere renkler atayabildiğiniz Free Business Card Maker, sizlere çok ayrıntılı düzenleme seçenekleri sunmuyor olsa bile acil durumlarda kullanılabilecek veya çok da ayrıntılı çizimlerin gerekmediği kartvizitlerde kullanılabilecek, en azından esas tasarımlar sıralamak ve bunları daha detaylı şekle getirmeden önce göz atılabilecek programlardan bir parça başına.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi