Free Internet Security Controller indir

Free Internet Security Controller indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için ücretsiz Internet Security Controller programı, sizin, ailenizin ya da çalışanlarınızın Facebook, Twitter, YouTube ve öteki web sitelerinde harcadığı zamanı denetim etmenizi sağlar.

Windows için ücretsiz Internet Security Controller programı, sizin, ailenizin veya çalışanlarınızın Facebook, Twitter, YouTube ve diğer web sitelerinde harcadığı zamanı kontrol etmenizi sağlar.

Sosyal hesaplar vaktinizi alıyorsa ve bunun önüne geçemiyorsanız, bu programla Facebook, Twitter gibi yerlerde harcadığınız zamanı denetim edebilirsiniz. Internet Security Controller programı web sitelerinde harcadığınız zamanı kısıtlayarak yoklama etmenizi sağlar. Ayrıca bu programı yalnızca kendiniz için değil aile bireyleriniz veya çalışanlarınız için kullanabilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun bu hesaplarda geçirdiği zamanı sınırlamak istiyorsanız Internet Security Controller elbette çözümünüz olabilir. Çalışanlarınızın YouTube, Twitter, Facebook gibi sayfalarda gezerek zaman harcamasının önlemek için de tekrar bu yazılım size çözüm olacak.

Bu web sitelerini ziyaret etmek için harcanan toplam zamanı kısıtlayarak belirtilen zaman periyotlarında erişim süresine hudut koyabilirsiniz. Bunun için yazılımda yapmanız gereken ayarlamalar son derece kolaydır. Bir web sitesi için zaman dilimi ayarlarken seçilen saatleri yalnızca yeşil ve kırmızı biçiminde işaretleyerek işleminizi bitirebilirsiniz. İnternet güvenlik ayarları, jurnal ya da saatlik olarak belirleneblir. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi