Free YouTube Download indir

Free YouTube Download indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
59 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YouTube’da izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmek ve gizlemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey videonun adresini Free YouTube Download üzerine yapıştırmak.

YouTube Downloader (Youtube Video İndir), video paylaşım sitesi YouTube’dan bilgisayarınıza kolayca video indirebilmenize olasılık sağlayan pratik ve adamakıllı bedava bir program.

Artı operasyon ve butonlarla sizi yormadan çalışan YouTube Download, her düzey kullanıcı göre kullanılabilecek işlevsel bir program. Videoları istediğiniz kalite ve formatta indiren yazılım dilerseniz kullanıcıya, kanala, çalma listesine göre bütün videoları tek tuşla bilgisayara indirebiliyor.

bununla beraber program aracılığıyla Youtube’un en popüler kanallarını görüntüleyebilir ve bu kanallar üzerinden istediğiniz videoları zahmetsizce indirebilirsiniz.

neticede Youtube üzerinde izlediğiniz videoları indirmek için kolay kullanımlı ve basit bir yazılıma ihtiyacını varsa, Youtube Downloader’ı mutlaka denemenizi öneririm.

YTD Programının Özellikleri

YouTube’da oluşturulan listelerdeki tüm videoları indirme. İstediğiniz YouTube kullanıcısının bütün videolarını indirme. İstediğiniz YouTube kanalının bütün videolarını indirme. Kullanıcı favorilerindeki bütün videoları indirme. Video kalitesini akort etme. İndirme geçmişini kaydetme. Video ufak resimlerini görerek indirme. Şarkıcıların çalma listelerini indirme.
 

ARTILAR

Otomatik URL saptama etme özelliği

Toplu indirme desteği

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

59 kez indirildi