Freemake Video Converter indir

Freemake Video Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Freemake Video Converter ücretsiz bir video dönüştürücü olmanın yanında basit işlemler yapabileceğiniz bir editör.

Giderek sayısı artan video dönüştürücüler içerisinden sıyrılan Freemake Video Converter kullanışlı şık arayüzüyle tercih edebileceğiniz bir program. Aklınıza gelen anında her formatı destekleyen yazılımla AVI, WMV, MP4, 3GP, DVD, MP3 formatlarına dönüştürme işlemleri süratli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Bedava program sunduğu ekstra özelliklerle kullanıcıların öteki ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyor. Örneğin kendi içerisinde bir DVD yazıcısı bulunan Freemake Video Converter üstünde operasyon yaptığınız dosyaları hemencecik yazdırarak paylaşmanızı sağlıyor. Dönüştürdüğünüz videolar üstünde ufak tefek düzenleme işlemleri yapmanız icabında yine programa entegre video editörü işlemlerinizde size muavin olabilir. Böylece beğenilmeyen bölümleri kesme, aniden artı video birleştirmek, yönünü değiştirme gibi basit işlemler için başka bir program kurmanız gerekmez.

Freemake Video Converter’ın başka bir özelliği ise fotoğraflarınızı biraraya getirerek şık slayt şovlar hazırlamanız için bir vasıta daha barındırması. Arka plana müzik ekleme seçeneğide yer alan araçla hazırladığınız slayt şovu ister Youtube‘a yükleyin, ister bilgisayarınza kaydedin ister DVD’ye yazdırın. Bu işlemlerin tamamı için program size asistan olabilir.

Freemake Video Converter ile dönüştürdüğünüz veya düzenlediğiniz video dosyalarını, ses dosyalarını, foto slayt şovlarınızı tek bir dosya formatı haline getirerek öbür çözünürlük seçeneklerinden birini seçim edip DVD’ye yazdırabilirsiniz. 320X240‘dan HD 1080p‘ye dek uzanan geniş çözünürlük seçenekleri arasından medya dosyalarınıza yerinde olanı devretmek tamamen kullanıcı tercihlerine kalmış. Ücretsiz sınırsız başvuru, şık ve elverişli bir arayüz, öyle fazla kullanışlı arabulucu birarada bulundurma gibi özellikleri Freemake Video Converter’ı denemeye değerinde bir tercih haline getiriyor.

Önemli! Programın çalışması için sisteminizde Microsoft .NET Framework 4 kurulu olmalıdır.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi