FS Utilities

FS Utilities

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FS Utilities, birçok dosyayı ve klasörü benzer anda düzenlemenizle birlikte bunları başka programlara aktarmanıza yarayan bir programdır.

FS Utilities, bir dosya ve klasör düzenleme uygulamasıdır.

FS Utilities, sizin için öncelikle bütün dosyalarınızı tarayarak bir araya getiriyor ve bunları klasör başlıklarıyla sıralıyor. Sonrasında siz bunları istediğiniz gibi düzenleyebiliyor ya da başka uygulamara aktarabiliyorsunuz. Mesela; bir rapor hazırlarken, yüzlerce dosyanın ismini aniden Excell çalışmanıza atmanız gerekiyor. Bu işi sizin için çözen FS Utilities, birkaç tıklamayla birlikte bütün bu dosya isimlerini kopyalıyor ve Excell’e aktarıyor.

aynı zamanda sıraladığınız dosyalar hakkında az kalsın her bilgiyi sunan FS Utilities, dosya arama konusunda da oldukça muavin oluyor. Windows’un kendi arama bölümünden daha ayrıntılı arama seçenekleri sunan bu dilekçe doğru, saniyeler içerisinde aradığınız dosyaya ulaşmanızı da ihtimal sağlıyor. Çoğu işlevi ile kullanılması gereken programlardan bir tanesi olan FS Utilities, ufak dosya boyutuyla da dikkat çekiyor.

İndir

37 kez indirildi