G Data AntiVirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Performans problemi yaşamadan virüslerden korunmanızı karşılayan G Veri AntiVirus, bilgisayarın aktif olmadığı zamanlarda tarama yaparak sistemi yavaşlatmaz.

G Data AntiVirus 2015 bilgisayarınızı virüs, spyware, rootkit ve phishing‘den korumak için gösterişli bir yazılım.

G Bilgi AntiVirus bilgisayarınızın performansını düşürmeden en üstteki derece koruma sağlar. Program Fingerprinting (Parmak izi) özelliğiyle boşboğaz virüs aramalarını engelleyerek zaman kazandırır. Parallel ve Double Scan özellikleriyle ayrıca süratli keza de güvenli tarama yapar. Program kullanıcıya tarafından hız ve emniyet ayarlamalarını otomatik uygular. Virüs database’i en hızlı güncellenen programlardan biridir. Program tanınmayan virüsler için geliştirdiği yöntemlerle azami koruma sağlıyor. Virüs, solucan, rootkit, casus yazılımlar, trojanlar, phishing (kredi kartı dolandırıcılığı) ve mail gibi irtibat kanallarıyla bilgisayarınıza hasar verebilecek kötü yazılımlara karşı bütün koruma sağlar.

G Bilgi AntiVirus kolay arayüzüyle kullanıcıları yormadan sıcacık uygulama sağlıyor. Tek tıkla çalışan kullanıcı arayüzü fazla aramadan tüm menülere ulaşılabilmesi amacıyla planlanmış. Kısacası geçen seneyi ödülle kapatan G Bilgi ekibi bu iddiasını önümüzdeki yıl G Veri AntiVirus ile de sürdüreceğe benziyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi