G Data InternetSecurity indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

G Bilgi InternetSecurity anti-virüs, anti-casus, anti-spam anti-rootkit korumalarının yanına program kimlik hırsızlığı koruması ve ebeveynler için internet filtresiyle de sinyâl.

G Veri InternetSecurity sistem performansınızı düşürmeden en yüksek korumayı taahhüt ediyor. Program anti-virüs, anti-casus, anti-spam anti-rootkit korumalarının yanına kimlik hırsızlığı ve çocuklar için özel koruma kalkanları da sunuyor.

G Data InternetSecurity ödül kazanan double-scan özelliğiyle en iyi virüs tanıma programlarından biri olarak lanse ediliyor. Yine programın hemen olan koruma kalkanı virüsleri bilgisayarınıza girer girmez saptama ederek sisteminizi koruyor. Program virüs, solucan, rootkit, ajan yazılım, trojan gibi akla gelebilecek her türlü zararlı yazılıma karşısında maksimum koruma sağlıyor. Programın öne meydana çıkan özelliklerinden biri görünmez güvenlik duvarı uygulaması. Bu sayede oyun ve film gibi bütün ekran uygulamalarda arkada çalışan emniyet duvarı kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor. Emniyet duvarı uygulamasını başvuru formu şeklinize tarafından 4 bambaşka kademede ayarlayabilirsiniz.

G Data ebeveynler için geliştirdiği özellliğiyle çocukları farklı filtreler aracılığıyla zararlı sitelerden uzak tutar. Bu bilhassa web siteleri yanına kullanıcı profilleri de engellenebilir. Geliştirilebilir anahtar sözcük süzgeciyle ise metin aramalarında filtrelemeler uygulanabilir. G Data InternetSecurity’de yer alan web filtresi girilen internet sitelerinin izlerini ayrıntılarıyla tahrip edebilir veya sizin için sitelerde yer alan popup, flash, java script uygulamaları engellenebilir. Bu yolla sitelerde bakmak istemediğiniz reklamlar da engellenmiş olur. Program virüs data tabanında sürekli yaptığı güncellemeleri anında kullanıcılara aktararak programınızın sürekli güncel kalmasını da sağlayabilir.

Her anlamda bütün detaylı bir koruma sağlayan G Veri InternetSecurity tek tıklamayla çalışan yeni kullanıcı arayüzüyle tüm bölümlere tek alandan ulaşmanızı sağlıyor. Işlevsel ve pratik bir programla azami koruma temin etmek isteyenler için program iyi bir seçenek olabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi