G Data TotalCare indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

G Data TotalCare bilgisayarınızda sağladığı tam kapsamlı emniyet yanına optimizasyon araçlarıyla sistemi hızlandırır.

Bilgisayarınızda antivirüs, optimizasyon arabulucu ve bilgi kurtarma-yedekleme arabulucu olarak çalışan G Veri TotalCare öyle fazla işlevi bir arada sunarak kullanıcıların isteklerine tek bir ürünle cevap veriyor.

Program anlık koruma kalkanıyla virüsleri bilgisayarınıza girer girmez saptama ederek sisteminizi koruyor. Program virüs, solucan, rootkit, ajan yazılım, trojan  gibi akla gelebilecek her türlü zararlı yazılıma aleyhinde en fazla koruma sağlıyor. Programın öne çıkan özelliklerinden biri diğer G Veri ürünlerinde olduğu gibi görünmez emniyet duvarı uygulaması. Bu sayede oyun ve film gibi tam ekran uygulamalarda arkada çalışan emniyet duvarı kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor.

G Data TotalCare sisteminizi gözetmek dışarıya optimize de edebiliyor. Programın bilgi kurtarma, yedekleme ve geri yükleme özellikleri bulunuyor. Sisteminizi optimize ederek hız yapmak isterseniz tekrar G Bilgi TotalCare’in “Tuner” özelliğiyle değişmez diskleri birleştirebilir, data hatalarını giderebilir ve düşüncesiz tescil girdilerinden kurtulabilirsiniz. G Veri ebeveynler için geliştirdiği özellliğiyle çocukları ayrı filtreler aracılığıyla zararlı sitelerden uzakta miktar. Bu özellikle web siteleri yanına kullanıcı profilleri de engellenebilir. Geliştirilebilir anahtar kelime süzgeciyle metin aramalarında filtrelemeler uygulanabilir. Program virüs veri tabanında sürekli yaptığı güncellemeleri hemencecik kullanıcılara aktararak yazılımınızın sürekli güncel kalmasını da sağlayabilir.

Sisteminizdeki ayrı işlemleri tek bir programla yönetmek isterseniz G Veri TotalCare’in ayrı dilekçe amaçlarıyla hazırlanan araçları size tezgâhtar olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi