GameRoom indir

GameRoom indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
33 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GameRoom ile sahip olduğunuz oyunları hemencecik bulabiliyor ve fonksiyonel özelliklere sahip oluyorsunuz.

Masaüstü bilgisayarınızda oynadığınız bütün oyunları tek bir platformda toplamanıza yardımcı olan GameRoom, kullanıcı dostu tasarımı ve işlevsel özellikleriyle bütün puan almaya aday. Satın aldığınız ve yüklediğiniz oyunları bir noktada toplamanızı karşılayan başvuru ile yoklama en ince ayrıntısına kadar sizde oluyor.

Oyunlara düşkün biriyseniz Steam’den ve sanki platformlardan haberiniz vardır. Satın aldığınız ve yüklediğiniz oyunlar arasında da geçiş gerçekleştirmek için ise ara sıra sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıları devretmek için ise GameRoom yardımınıza koşuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş filtreleme özellikleriyle hizmet veren GameRoom aracında oyunlarınız üzerindeki kontrolünüz artıyor. Oyunlarınızı başlatmak için kullanabileceğiniz uygulama ile oyun başlatmanın dışarıya oyun sonrası çalışacak komutları da ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca gerçekte yer alan ince ayarlarla oyun performansını arttırabiliyor ve daha faal bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. FPS’yi kuvvetlendirmek ve daha gelişmiş bir oyun deneyimi için GameRoom’u mutlaka denemelisiniz.

Hem GameRoom, bilgisayarınızdaki ve Steam hesabınızdaki oyunları otomatik olarak tarar ve kendine dahil eder. Siz ise yalnızca oyunu başlatıp oyuna giriyorsunuz.

GameRoom uygulamasını bedava olarak indirebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

33 kez indirildi