GameSave Manager

GameSave Manager

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
41 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GameSave Manager, oyunlarınızın tescil dosyalarını sizler için yedekleyen bedava ve elverişli bir yazılımdır.

GameSave Manager, bilgisayarınızda bulunan bilgisayar oyunlarını sizin için tarayan ve sahip olduğunuz oyun tescil dosyalarını yedekleyebilen, geri yükleyen ve hatta diğer bir bilgisayarda oyanyabilmeniz için transfer edebilen ücretsiz bir yazılımdır.

Hiç bilgisayarınıza format atmak zorunda kaldığınız için oyunlarınızın tescil dosyalarını kaybettiğiniz oldu mu? Veya kendi oyun kayıt dosyalarınızı size ait olan diğer bir bilgisayara ya da arkadaşınıza uymak istediniz mi?

GameSave Manager ile kolayca yedekleme, geri yükleme, oyun tescil dosyalarını transfer gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. artık veri kaybı derdine ve paranoya yapmaya son verebilirsiniz. Teker teker tüm oyun dosyalarınızın kayıt dosyalarını elle yedeklemek yerine, GameSave Manager ile tüm bunları otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

bununla beraber program göre desteklenmeyen oyunlar için zahmetsizce kendi fonksiyonlarınızı hazırlayabilir ve tüm oyunlarınız için otomatik olarak kayıt dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

Ayrıca oyun dosyalarınıza ait almış olduğunuz yedekleri FTP aracılığıyla ayrı çevimiçi depolama servisleri üstünde gizleme şansına da sahipsiniz.

neticede oyunseverlerin bilgisayarında mutlaka bulundurmaları gereken bir yazılım olan GameSave Manager’i, bütün kullanıcılarımıza nasihat ederim.

İndir

41 kez indirildi