Ghost Surfer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ghost Surfer ile internet üstünde iz bırakmadan gezinti yapabilirsiniz

Ghost Surfer kullanıcılara internet üzerinde anonim gezinti yapma ve bireysel data güvenliğini koruma imkanı veren ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir engelli sitelere giriş programıdır.

Günümüzde IP adresimiz üzerinden yürütülen internet trafiğimiz kötü niyetlerle takip edilebilmektedir. Şifre güvenliği gibi öğeleri tehlikeye düşüren bu durum keza maddi keza manevi zarara yol açabilmekte, sosyal medya hesaplarımız ve banka hesaplarımız hacklenebilmektedir. böylece bireysel bilgilerimizi ele veren IP adresimizi gizli tutmak bir gereksinim olmaktadır.

Günümüzün en büyük internet problemlerinden bir diğeri de internet üzerindeki sansür ve kısıtlamalardır. Haber alma özgürlüğüne müdahale özelliğinde olan bu sansür eğilimleri yaygın olarak kullanılan YouTube, SoundCloud ve güya popüler internet hizmetlerinin engellenmesine niçin olabiliyor. böylece yasaklı sitelere antre için bize çözüm üretecek alternatif yollara başvurma ihtiyacı hissediyoruz.

İşte Ghost Surfer bu konularda bize yardımcı olabilen bir program. Bir internet tarayıcısı yapısında olan Ghost Surfer internet trafiğimizi başka coğrafi konumlarda bulunan bilgisarlar üzerinden gerçekleştirmemize imkan tanıyarak IP adresimizi maskeliyor ve bireysel bilgilerimizin çalınmasını engelliyor. Bu sayede internet üzerindeki yöresel engellemeleri de aşabiliyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi