GiliSoft File Lock indir

GiliSoft File Lock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için File Lock programı, alıngan klasör ve dosyalarınızı koruyarak görüntülenmesini önleyen ve parola koruması sağlayan bir dosya kilitleme aracıdır.

İndirmek istediğiniz program virüs içerdiği için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri tahlil etmek isterseniz Şifreleme kategorisine göz atabilirsiniz.

Windows için File Lock programı, hassas klasör ve dosyalarınızı koruyarak görüntülenmesini önleyen ve parola koruması sağlayan bir dosya kilitleme aracıdır.

Bu kolay tasarımlı, kullanımı basit ve reformcu arayüzlü program, dosya ve klasörlerinizi koruma işini şifreleme ile yapmaz. Bu yüzden verilerinizin hasar görme olasılığı yoktur. Bu yazılım doğru hiç kimse özel verilerinize parolayı girmeden erişemez. Eğer bununla birlikte veri şifrelemeye de ihtiyacınız varsa, pro sürümü edinebilirsiniz.

File Lock programı, dosyalarınızı ve klasörlerinizi gizleyerek bunları kullanıcılara ve diğer programlara karşısında adamakıllı görünmez hale getirir. Böylece başka kullanıcılar size ait olan ve program kadar korunan gizli klasör ve dosyaları açamazlar, okuyamazlar, değiştiremezler, bunların yerini değiştiremezler, bunları silemezler ve kopyalayamazlar. Korunan klasörün içindeki dosyalar ve daha aşağı dosyalar da bununla birlikte korunur.

Programın öteki bir özelliği de diğer herhangi bir kullanıcının, File Lock tarafından sizin belirlemiş olduğunuz parola ile korumaya alınan dosya ya da klasöre erişim için parolayı girme denemelerinde bulunduğunda, beş denemeden sonra sizin e-posta adresinize bir dikkat bildirimi göndermesidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

24 kez indirildi