Glary Disk Cleaner

Glary Disk Cleaner

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Glary Disk Cleaner doğruca Windows işletim sistematik bilgisayarlarınızın değişmez diskindeki tüm patavatsız dosyalardan kurtulabilirsiniz.

Glary Disk Cleaner programı, bilgisayarının değişmez diskini olabildiğince pak yetişmek ve kolayca disk bakımı yapmak isteyen kullanıcıların bedava olarak faydalanabilecekleri bedava araçlar aralarında yer alıyor. Hem sade ve basit kullanılır arayüzü, ayrıca de seri yapısı doğruca herhangi bir bıkkınlık yaşamadan tüm disk temizliği işlemlerini gerçekleştirebileceğinize inanıyorum.

Programı çalıştırdığınızda doğrudan doğruya bilgisayarınızda gerçekleştirdiği tarama işlemi bir uçtan bir uca sistemin yersiz noktalarında kalmış eski ve işe yaramayan dosyaların tespiti muhtemel ayla geliyor. Keza programın tespit edemediği dosyaların daha daha sonra temizleme işlemine dahil edilebilmesi için hazır olan manuel temizlik araçları da yine Glary Disk Cleaner içerisinde mevcut.

Natürel fakat silinmesini istemediğiniz ve gelecekte taramalara dahil edilmemesini talep ettiğiniz dosya ve dizinleri işaretleyerek bu konuda çok geniş seçeneklere de sahip olabiliyorsunuz. Yeterince doyurucu bir kişiselleştirme kabiliyetine sahip olduğunu söyleyebileceğim Glary Disk Cleaner’ın en dikkat çeken yanı ise tüm kullanıcılara hitap etmeyi hedeflemesi ve bu nedenle çok karışık mekanizmalardan uzak durması.

Elbette geçmişte gerçekleştirilmiş olan temizliklerin bir tarihçesi de program kadar tutuluyor ve bu nedenle herhangi bir şekilde hangi dosyaların silinmiş olduğunu hatırlamadığınızda programın tarihçesine göz atarak her tarafta bilgi edinebiliyorsunuz. Herhangi bir sistem dosyasına dokunulmadığı için temizlik işlemleri esnasında işletim sisteminizde bir sıkıntıyla karşılaşmanız da olası değil.

Değişmez disk temizliği için denemeniz gereken programlar arasında yer aldığını düşünüyorum.

İndir

30 kez indirildi