Glary Tracks Eraser

Glary Tracks Eraser

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Glary Tracks Eraser sayesinde sabit diskinizde bulunan gereksiz dosyaları ve tarihçeleri zahmetsizce temizleyebiliyorsunuz.

Glary Tracks Eraser programı, temel olarak bilgisayarınızdaki geçmişe dair izlerin silinmesi için hazır ücretsiz bir vasıta olarak karşımıza çıktı ve fazla basit bir şekilde kullanılabiliyor. Başarılı arayüzü sayesinde bilgisayarınızda temizlemeniz gereken noktaları kolaylıkla tespit eden ve bunları size sunan Glary Tracks Eraser, geçmiş temizliği yapmak isteyen kullanıcıların favorileri aralarında yer alacaktır.

Programın birincil dikkatimi çeken özelliği, sabit diskte yer alan boşboğaz ve kalıntı dosyaları temizleyebilmesi oldu. Bu sayede dağıtılmış kurulup kaldırılan programlardan kalan dosyalar, temp dosyaları, artıklar, bozulmuş dosyalar gibi nafile yer kaplayan tüm dosyalardan kurtularak değişmez diskinizi rahatlatmak muhtemel ışık halkası geliyor. Tabii ancak neyi silip silmeyeceğinize de karar verebiliyorsunuz.

Bunun yanında web tarayıcıların tarihçelerini de depolanmış eski dosyalarını da silebilen program, bu işlevi doğru gezindiğiniz eski web sitelerine dair tüm kayıtları ortadan kaldırarak bireysel gizliliğinizi korumanıza da muavin oluyor. Ayrıca Flash Player, FlashGet, QuickTime gibi başka uygulamaların yarattığı tarihçe dosyaları ve indirilen dosyaların ortadan kaldırılması da olası ayla geliyor.

Temizlik işleminin gerisinde sunulan rapor sayesinde hangi patavatsız dosyalardan kurtulduğunuzu analiz ve değerleme şansına da sahipsiniz. Çalışırken herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmemesi ve sistem kaynağı tüketmemesi baştan sona temizleme işlemi sürerken öteki işlemlerinize kolayca devam edebiliyorsunuz.

Bilgisayarınzıdaki bireysel gizliliğinize yük veriyor ve değişmez diskinizi temiz tutmayı seviyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken programlar arasında yer aldığını düşünüyorum.

İndir

35 kez indirildi