Glary Utilities

Glary Utilities

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
45 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızda belirli bir kullanım sürecinden sonradan gereken optmizasyon işlemlerini kolaylıkla yapabilme imkanı karşılayan bedava bir sistem bakım arabulucu.

Glary Utilities bilgisayarınızı gözetmek, süratli gitmek, tamir etmek için birçok enerjik ve kolay kullanımlı vasıta içeren ücretsiz bir yazılım. Size müşterek sistem çöp dosyalarını temizleme, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya düzenleme ve web gezintilerinizin izlerini imha etme olanağı karşılayan bu ücretsiz araç ile sistem performansınızı hızlı ve kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

Tarayıcı eklentilerinizi düzenlemenize ve yönetmenize de olanak sağlayan bu program ile diskinizdeki manâsız alanın analizini yapabilir, aynı ve aynı dosyaları bularak daha fazla abes alan yaratabilirsiniz. bununla beraber sisteminizde yüklü olan programlara ait kabuk uzantılarını görebilir ve düzenleyebilir, önemli dosyalarınızı şifreleyerek izinsiz ulaşım ve kullanımı engelleyebilir, büyük dosyaları düzenlenebilir küçük dosyalara ayırarak sonradan birleştirebilirsiniz.

İçerisinde onlarca kayda değer vasıta barındıran bu sistem programı belleğinizi optimize etme, başlangıçtaki programları düzenleyebilme, bozuk kısayolları tamir etme veya kaldırma, tehlikesiz dosya kaldırma ve manâsız klasör bulma gibi özellikler de bulunduruyor.

Türkçe dil seçeneğine sahip olan Glary Utilities tarayıcı temizliği düzenlemesi seçeneğinde şimdilik sadece Internet Explorer’ı destekliyor. Neticede çok şık ve sade bir arayüz ile karşımıza meydana çıkan program bilgisayarını sürekli olarak birincil günkü gibi temiz ve yüksek performansta yakalamak isteyen kullanıcılar için denenmesi gereken, gerekli bütün araçları içinde bulunduran enerjik bir yazılım.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

İndir

45 kez indirildi